آخرین اخبار از جدیدترین پروژه بونگ جون هو پس فیلم موفق «انگل»

کارگردان سرشناس کره‌ای ( بونگ جون هو )  اعلام کرد اولین فیلمنامه‌اش پس از فیلم «انگل» را به اتمام رسانده است. به گزارش مووی وب، بونگ جون هو پس از تاریخ‌سازی‌اش در رقابت اسکار برای فیلم «انگل»، اکنون اعلام کرد اولین فیلمنامه‌اش را پس از فیلمنامه «انگل» که برنده اسکار شد به پایان رسانده است.

وی در یک مصاحبه ۹۰ دقیقه‌ای که با ریان جانسون در پادکست «دیرکتورز کات» انجام داد، تایید کرد که نوشتن فیلمنامه فیلم جدیدش را به پایان برده است.

وی پیشتر گفته بود نگارش ۲ فیلمنامه جدید را دارد همزمان پیش می‌برد و نوشتن جدی این ۲ فیلمنامه را سال ۲۰۲۰ شروع کرده است.

بونگ در مصاحبه مطبوعاتی اسکار گفته بود پیش از بردن «انگل» به جشنواره کن نوشتن ۲ فیلمنامه را شروع کرده است. وی آن زمان گفته بود در اولین فرصت به نوشتن آنها ادامه می‌دهد.

این کارگردان کره‌ای گفته بود یکی از فیلمنامه‌هایش به زبان کره‌ای و دیگری به زبان انگلیسی است.

بونگ در مصاحبه دیگری گفته بود داستان فیلمنامه کره‌ای در سئول می‌گذرد و به نوعی از ژانر اکشن و وحشت بهره‌ گرفته است. پروژه انگلیسی نیز درامی بر مبنای رویدادهای واقعی از سال ۲۰۱۶ است که در بریتانیا و آمریکا رخ می‌دهد.

روشن نیست که وی نوشتن کدام فیلمنامه را به پایان برده است اما با توجه به مختصری که وی درباره فیلم کره‌ای صحبت کرده بود به نظر می‌رسد باید این فیلمنامه به اتمام رسیده و وی به نوعی دنباله «انگل» را بیشتر مد نظر داشته باشد.

این کارگردان در «انگل» به موضوع اختلاف طبقاتی در کره پرداخته بود.

بونگ جون هو

منبع: مهر

خبر مرتبط:

کارگردان «انگل» فیلم جدیدش را با موضوع پناهندگان می‌سازد

 

 

مشاهده بیشتر

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا