آخرین اخبار از وضعیت بیماری پرویز پورحسینی

 

به گزارش عصرسینما، حال عمومی پرویز پورحسینی نسبت به روزهای گذشته بهتر شده و علائم حیاتی اش به وضعیت ثبات رسیده است.

این بازیگر پیشکوست سینمای کشورمان که از اوایل هفته جاری و پس از ابتلا به ویروس کرونا و وخیم شدن حالش در بیمارستان بستری شده، کماکان در بخش مراقبت‌های ویژه به سر میبرد و به دلیل درگیر شدن ریه اش به وسیله دستگاه اکسیژن تنفس میکند.

در همین حال نوه این بازیگر با انتشار یک استوری در صفحه شخصی پدرش(پورنگ پورحسینی) در شبکه اجتماعی اینستاگرام، از بهبود وضعیت پدربزرگش خبر داده است.

او در این استوری نوشته است: “خوشبختانه حال بهترین پدربزرگ دنیا به شکلی آشکار بهتر است. علائم حیاتی تقریبا تثبیت شده، میزان اکسیژن محلول در خون در محدوده 88 الی 90 درصد متغیر است. ما در آستانه عبور از مرز خطر و ورود به فاز پایدار درمان هستیم”.

 

 

به گزارش عصرسینما، در طی دو ماه گذشته موج جدیدی از ویروس کرونا(که مسئولان وزارت بهداشت و درمان از آن به عنوان موج سوم کرونا نام میبرند) سراسر کشور را فرا گرفته است و شدت این بیماری به نقطه ای رسیده که روزانه هزاران نفر از مردم به این ویروس مبتلا و صدها نفر بر اثر آن از دنیا میروند.

طی چند وقت گذشته برخی از اهالی سینما و خصوصا بازیگران نسبت به تصویربرداری پروژه های سینمایی و تلویزیونی در شرایط کرونایی اعتراض کرده و خواستار توقف کلیه فعالیت ها شده اند.

در بین سینماگران چهره های شاخص و مشهوری همچون خسرو سینایی، بهمن فرمان آرا، اکبر عالمی، جلال‌الدین معیریان، امیر شهاب رضویان، نوید محمدزاده، محسن تنابنده، محمدرضا گلزار، لاله اسکندری، کریم اکبری مبارکه، فقیهه سلطانی، رابعه اسکویی و مهران رجبی در این مدت به ویروس کرونا مبتلا شده اند، که از این میان متاسفانه خسرو سینایی، اکبر عالمی و کریم اکبری مبارکه بر اثر شدت بیماری شان درگذشته اند.

 

 

مشاهده بیشتر

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا