ابراز پشیمانی سعید راد از بازی در «دل» و انتقاد شدید از سازندگان این سریال + فایل صوتی مصاحبه

به گزارش عصرسینما، سعید راد بازیگر سریال «دل» ساخته منوچهر هادی که در شبکه نمایش خانگی عرضه میشود، در گفتگویی با رادیو تهران ضمن ابراز پشیمانی بابت بازی کردن خود در این سریال، به شدت از سازندگان «دل» انتقاد کرد.

وی در پاسخ به انتقادهای مجری برنامه گفت که خودش این سریال را تماشا و دنبال نکرده و در این باره توضیح داد: این کار را دنبال نکردم، برای اینکه می‌دانستم چه خبر است. مطمئناً اذیت می‌شدم. من جلسه هفتم و هشتم فیلمبرداری، فهمیدم اما چون تعهد داده بودم باید ادامه می‌دادم. سعی کردم فضایی باشد گروه اذیت نشود. من همیشه یک چیزی را گفتم آدم‌هایی که فکر می‌کنند کارهای بزرگ می‌کنند خودشان باید بزرگ شوند و بزرگ فکر کنند؛ اگر نمی‌توانند بزرگ فکر کنند حتماً نمی‌توانند کارهای بزرگ انجام دهند.

سعید راد در پاسخ به دلیل بازی در سریال «دل» گفت: می‌خواستم بازی در سریال‌های خانگی را تجربه کنم. نمی‌خواهم بگویم کاش نمی‌کردم چون دیر یا زود این اتفاق می‌افتد. اما این کار راضی‌کننده نبود. چون سناریو را کامل نخوانده بودم و 10 صفحه، 10 صفحه در اختیار من قرار می‌دادند. حتی زمانی موردی پیش آمد به من گفتند سناریور را می‌خواندی! من راضی نیستم چون برای این نقش‌ها ساخته نشدم. آن سینمایی که کار می‌کردم، سینمای 35 میلیمتری از بین رفته است.

وی با پذیرفتناشتباه خود از بازی در سریال « دل» گفت: این اشتباهی بود که من کرده‌ام و پای آن ایستاده‌ام. تا آخر کارم را تمام کردم، چون عادت ندارم کاری را قبول کنم و آن را به حال خودش رها کنم. تجربه‌ای بود که برای من جالب نبود و امیدوارم هیچ‌وقت دیگر تکرار نشود.

 

در زیر میتوانید فایل صوتی این مصاحبه رادیویی را بشنوید:

 

مشاهده بیشتر

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا