ادامه اکران فیلم‌های جشنواره آنلاین فيلم كوتاه كشف استعداد

 

به گزارش عصرسینما، شهرام اسدزاده دبیر «جشنواره آنلاین فيلم كوتاه كشف استعداد» از ادامه اکران آنلاین فیلم‌های حاضر در این دوره از جشنواره خبر داد.

به دلیل شرایط ویژه و محدودیت‌های کرونایی حاکم بر جامعه، اکران آنلاین فیلم‌های حاضر در «جشنواره آنلاین فيلم كوتاه كشف استعداد» همچنان ادامه دارد.

شهرام اسدزاده دبیر «جشنواره آنلاین فيلم كوتاه كشف استعداد» گفت: از آنجا که این روزها سینماها و مراکز فرهنگی تعطیل است و به واسطه محدودیت‌های اعمال شده و نیمه‌فعال بودن ادارات، بخش زیادی از افراد جامعه در منزل هستند، تصمیم گرفتیم اکران آنلاین فیلم‌های حاضر در این دوره از جشنواره را ادامه دهیم.

وی افزود: این آثار روی سایت ودیو به نشانی vodio.ir به صورت آنلاین در حال اکران است و علاقه‌مندان می‌توانند برای تماشای فیلم‌های جشنواره به این پلتفرم مراجعه کنند.

اسدزاده تصریح کرد: همچنین به منظور تسهیل تماشای فیلم‌ها برای علاقه‌مندان، اشتراک یک ماهه‌ای ویژه جشنواره با تخفیف 40 درصد در نظر گرفته شده و مخاطبان جشنواره با خرید این اشتراک می‌توانند علاوه بر آثار جشنواره دیگر فیلم‌های سایت ودیو را نیز تماشا کنند.

مراسم اختتامیه اولین «جشنواره آنلاین فیلم کوتاه کشف استعداد» جمعه 30 آبان ماه به صورت آنلاین از پلتفرم آپارات پخش شد و برگزیدگان بخش مسابقه فیلم کوتاه اولین «جشنواره آنلاین فيلم كوتاه كشف استعداد» معرفی شدند.

ویدئوی کامل مراسم اختتامیه در کانال جشنواره در پلتفرم آپارات به نشانی www.aparat.com/talentfilmfest قابل مشاهده است.

پوران درخشنده، مهتاب کرامتی، آتیلا پسیانی، جواد طوسی و سيروس الوند اعضای هیئت داوری نخستین دوره از «جشنواره آنلاین فیلم کوتاه کشف استعداد» به دبیری شهرام اسدزاده هستند.

برگزیدگان بخش کشف استعداد در بخش جداگانه‌ای معرفی خواهند شد که در آینده اطلاع‌رسانی می‌شود.

علاقه‌مندان برای اطلاع از اخبار و روند برگزاری «جشنواره آنلاین فیلم کوتاه کشف استعداد» به سایت جشنواره به نشانی http://www.talentfilmfest.com یا صفحه اینستاگرام جشنواره به نشانی https://www.instagram.com/Talentfilmfest و یا کانال تلگرام جشنواره به نشانی https://t.me/talentfilmfest مراجعه کنند.

 

 

 

مشاهده بیشتر

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا