ادامه روند سریالی درگیری سینماگران و کرونا / اینبار محسن تنابنده به این ویروس مبتلا شد

 

به گزارش عصرسینما، روند مبتلا شدن اهالی سینما و بازیگران سینما و تلویزیون به ویروس کرونا کماکان ادامه دارد و حالا محسن تنابنده نیز به این بیماری مبتلا شده است.

محسن تنابنده طی روزهای اخیر مشغول بازی در فیلم سینمایی «روزی روزگاری آبادان» به کارگردانی حمیدرضا آذرنگ بوده که به ویروس کرونا مبتلا شده است.

علاوه بر محسن تنابنده، همسر وی نیز به ویروس کرونا مبتلا شده و حال هر دو در قرنطینه خانگی هستند.

با مبتلا شدن محسن تنابنده به بیماری کرونا، فیلمبرداری «روزی روزگاری آبادان» نیز متوقف شده است.

طی روزهای گذشته برخی از اهالی سینما و خصوصا بازیگران نسبت به تصویربرداری پروژه های سینمایی و تلویزیونی در شرایط کرونایی اعتراض کرده و خواستار توقف کلیه فعالیت ها شده اند.

در روزها و هفته های گذشته موج جدیدی از ویروس کرونا سراسر کشور را فرا گرفته است و شدت این بیماری به نقطه ای رسیده که روزانه هزاران نفر از مردم به این ویروس مبتلا و صدها نفر بر اثر آن از دنیا میروند.

در بین سینماگران نیز چهره های شاخص و مشهوری همچون خسرو سینایی، بهمن فرمان آرا، اکبر عالمی، جلال‌الدین معیریان، امیر شهاب رضویان، نوید محمدزاده، محمدرضا گلزار، لاله اسکندری، کریم اکبری مبارکه، فقیهه سلطانی، رابعه اسکویی و مهران رجبی در این مدت به ویروس کرونا مبتلا شده اند، که از این میان متاسفانه خسرو سینایی، اکبر عالمی و کریم اکبری مبارکه بر اثر شدت بیماری شان درگذشته اند.

 

 

 

مشاهده بیشتر

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا