از «پیرمرد» تا «داستان ترسناک آمریکایی» / اعلام تاریخ پخش سریال های تابستانی شبکه اف‌ایکس

 

شبکه FX تاریخ شروع پخش سریال‌های خود را که قرار است در تابستان امسال از این شبکه پخش شوند، تایید و اعلام کرد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، جدول پخش سریال‌های تابستانی شبکه اف‌ایکس تایید و اعلام شده است که در آن می‌توان فصل جدید سریال‌های محبوب این شبکه تا سریال‌های تازه آن را مشاهده کرد. این سریال‌های جدید قرار است از شبکه FX، شبکه FXX و ازطریق FX on Hulu روی شبکه هولو پخش شوند که تمامی آن توسط استودیو فیلمسازی شبکه اف‌ایکس تولید شده‌اند که در آن می‌توان آثار موردانتظاری مثل سریال «پیرمرد» یا آثار محبوب و تحسین شده‌ای مثل سریال «آنچه در سایه‌ها انجام می‌دهیم» و سریال «سگ های رزرو» را مشاهده کرد.

پخش سریال «پیرمرد»، جدیدترین سریال درام شبکه اف‌ایکس با بازی جف بریجز از تاریخ ۱۶ ژوئن (۲۶ خرداد) آغاز خواهد شد.

همچنین پخش سریال «خرس» که جدیدترین سریال تولید شده این شبکه است، از تاریخ ۲۳ ژوئن (۲ تیر) ازطریق سرویس استریم هولو آغاز خواهد شد.

پخش فصل چهارم سریال «آنچه در سایه‌ها انجام می‌دهیم» از تاریخ ۱۲ ژوئیه (۲۱ تیر) از شبکه اف‌ایکس آغاز می‌شود و پس از آن پخش فصل یازدهم سریال «داستان ترسناک آمریکایی» برای تاریخ ۲۱ ژوئیه (۳۰ تیر) از شبکه هولو برنامه‌ریزی شده است.

در ادامه می‌توانید منتظر شروع پخش فصل دوم سریال «سگ های رزرو» از تاریخ ۳ اوت (۱۲ مرداد) از شبکه هولو باشید و پس از این سریال کمدی تحسین شده، پخش مستند «به راکسام خوش آمدید» که یک مستند سریالی با بازی رایان رینولدز و راب مک‌الهنی است، برای تاریخ ۲۴ اوت (۲ شهریور) از شبکه اف‌ایکس برنامه‌ریزی شده است.

همچنین پخش انیمیشن «دیو کوچولو» از تاریخ ۲۵ اوت (۳ شهریور) از شبکه FXX آغاز خواهد شد و پس از آن سریال «بیمار انگلیسی» که یک سریال محدود است، در تاریخ ۳۰ اوت (۸ شهریور) از شبکه هولو پخش می‌شود.

سریال «داستان ترسناک آمریکایی»
نمایی از سریال «داستان ترسناک آمریکایی»

منبع: زومجی

 

 

 

مشاهده بیشتر

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × چهار =

دکمه بازگشت به بالا