اعلام اسامی پرمخاطب‌ترین فیلمها در پیش‌ فروش بلیت‌های جشنواره فیلم فجر

 

به گزارش عصرسینما، فیلم‌های «شیشلیک»، «ابلق» و «بی‌همه‌چیز» پر فروش‌ترین و پرمخاطب‌ترین آثار تا به این لحظه شناخته شدند.

فهرست پرمخاطب‌ترین فیلم‌های جشنواره تا این لحظه در پیش فروش بلیت‌های آثار سی‌و‌نهمین دوره «جشنواره فیلم فجر» به شرح زیر است:

فیلم «شیشلیک» به کارگردانی محمد حسین مهدویان با مبلغ فروش 2322890000 ریال و 8035 بلیت، درصدر آثار پرفروش جشنواره تا به این لحظه قرار گرفته است.
فیلم «ابلق» به کارگردانی نرگس آبیار با مبلغ فروش 2072060000 ریال و 7132 بلیت دومین فیلم پرفروش و پرمخاطب در پیش‌فروش بلیت‌های این دوره از جشنواره به حساب می‌آید.

فیلم «بی همه چیز» به کارگردانی محسن قرایی با مبلغ فروش 1758900000 و 5987 بلیت، «تی‌تی» به کارگردانی آیدا پناهنده با مبلغ فروش 1406700000 ریال و 4782 بلیت و «روشن» به کارگردانی روح‌الله حجازی با مبلغ فروش 1181700000 ریال و 4031 بلیت، به ترتیب سومین، چهارمین و پنجمین آثار پرفروش سی و نهمین دوره از «جشنواره فیلم فجر» تا این دوره شناخته شدند.

آثار «گیج‌گاه» به کارگردانی عادل تبریزی، «خط فرضی» به کارگردانی فرنوش صمدی و «روزی روزگاری آبادان» به کارگردانی حمیدرضا آذرنگ دیگر آثار پرفروش جشنواره هستند.

جشنواره فیلم فجر
پرویز پرستویی در نمایی از فیلم سینمایی «بی همه چیز»

اعلام اسامی فیلمهای حاضر در بخش های مختلف جشنواره فیلم فجر / 16 فیلم در بخش سودای سیمرغ رقابت می‌کنند

همراه با فیلمهای حاضر در بخش سودای سیمرغ / رونمایی از پوستر فیلم «روزی روزگاری آبادان» با بازی فاطمه معتمدآریا

همراه با فیلمهای حاضر در بخش سودای سیمرغ / رونمایی از پوستر فیلم «شیشلیک» به کارگردانی محمدحسین مهدویاو با بازی رضا عطاران

رونمایی از پوستر فیلم سینمایی «یدو» در آستانه آغاز جشنواره فیلم فجر

رونمایی از پوستر فیلم سینمایی «منصور» در آستانه جشنواره فیلم فجر

همراه با فیلمهای حاضر در بخش سودای سیمرغ / رونمایی از پوستر فیلم «ابلق» ساخته نرگس آبیار و با بازی بهرام رادان

 

 

 

مشاهده بیشتر

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا