انتخاب دو خواهر برنده جایزه امی برای نوشتن فیلمنامه «ددپول 3»

 

دو خواهر نویسنده برنده جایزه امی برای نوشتن فیلمنامه قسمت سوم از سری فیلم‌های «ددپول» انتخاب شدند.

به گزارش ورایتی، لیزی مالینوکس-لوگلین و وندی مالینوکس انتخاب شدند تا فیلمنامه فیلم جدید «دد پول» را بنویسند. رایان رینولدز هم بار دیگر در این فیلم در نقش یک مزدور بددهن جلوی دوربین می‌رود.

خواهران مالینوکس مدت‌هاست با هم می‌نویسند و یکی از فیلمنامه‌های مشهورشان «برگرهای باب» برای فاکس است که موفق به کسب جایزه امی شده است. این دو خواهر سه بار نامزدی انجمن نویسندگان را کسب و یک جایزه امی در سال ۲۰۱۷ دریافت کرده‌اند. آن‌ها همچنین سازنده و تهیه‌کننده کمدی انیمیشن «شمال بزرگ» بوده‌اند.

رینولدز نیز علاوه‌بر ایفای نقش ابرقهرمانی ددپول به‌عنوان یکی از تهیه‌کنندگان فیلم حضور دارد و گفته شده برای انتخاب خواهران مالینوکس به‌عنوان نویسنده، نقش تعیین کننده‌ای داشته است.

فیلم‌های «ددپول» با درجه R در گیشه خیلی موفق ظاهر شده و در مجموع ۱.۵ میلیارد دلار فروش کرده‌اند. اولین فیلم با عنوان «دد پول» سال ۲۰۱۶ موفق به فروشی ۷۸۳ میلیون دلاری شد و دنباله آن هم در سال ۲۰۱۸ در گیشه ۷۸۵ میلیون دلار فروش کرد.

کارگردان این پروژه به زودی معرفی می‌شود. این در حالی است که فیلم اول را تیم میلر و فیلم دوم را دیوید لیچ ساختند.

سال پیش رایان رینولدز اولین فردی بود که تایید کرد قسمت سوم این فیلم در دست ساخت قرار می‌گیرد. این فیلم اولین فیلم از فیلم‌های «ددپول» است که توسط مارول استودیوز ساخته می‌شود. پس از خرید کمپانی فاکس قرن بیست و یکم توسط دیزنی در سال ۲۰۱۹ این امر ممکن شده است.

 

منبع: مهر

 

مشاهده بیشتر

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا