انتشار اولین تصاویر از پشت صحنه فیلم «فیوریوسا»

 

به‌تازگی اولین تصاویر از پشت صحنه مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم «فیوریوسا» (Furiosa) فاش شده است که در آن شاهد محل فیلم‌برداری و گروهی از موتورسواران هستیم.

از اواسط این ماه بود که مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم «فیوریوسا» در استرالیا رسما آغاز شد. این فیلم درواقع قسمت اسپین‌آف و پیش درآمد فیلم «مد مکس: جاده خشم» است که تمرکز این فیلم اکشن قرار است روی گذشته شخصیت ایمپریتر فیوروسا باشد که در این فیلم قرار است با نسخه جوانی این شخصیت ملاقات کنیم. حالا در تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تصاویر از پشت صحنه مراحل فیلم‌برداری و تولید قسمت جدید فیلم «مد مکس» فاش و منتشر شده است.

در این تصاویر می‌توانید شاهد یک نمای کلی از پشت صحنه فیلمبرداری و تولید فیلم «فیوریوسا» باشید که شاهد یک صحنه بزرگ هستیم و در طول آن می‌توان یک گروه موتورسوار و یک ماشین را مشاهده کرد. اگر فیلم «مد مکس: جاده خشم» را تماشا کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که وجود وسایل نقلیه مختلف مثل موتورها و ماشین می‌تواند به معنای یک تعقیب و گریز بزرگ در در دنیای آخر الزمانی مد مکس باشد و در ادامه می‌توانید این تصاویر را مشاهده کنید:

آنیا تیلور جوی نقش نسخه جوانی ایمپریتر فیوروسا را در فیلم «فیوریوسا» بر عهده دارد و در این فیلم قرار نیست شاهد بازگشت شارلیز ترون باشیم. همچنین تام برک دیگر بازیگر فیلم جدید مد مکس است که او درواقع جایگزین یحیی عبدالمتین دوم در فیلم فیوروسا شده است. جرج میلر وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه قسمت جدید فیلم «مد مکس» را بر عهده دارد که نیکو لاتوریس در نوشتن فیلمنامه آن به میلر کمک خواهد کرد.

فیلم «فیوریوسا» برای اکران در تاریخ ۲۴ می ۲۰۲۴ (۴ خرداد ۱۴۰۳) برنامه‌ریزی شده است. فیلم Three Thousand Years of Longing با بازی ادریس البا و تیلدا سوئینتن، فیلم بعدی جرج میلر است که این فیلم برای اکران در تاریخ ۳۱ آگست (۹ شهریور) برنامه‌ریزی شده است. فیلم «مد مکس: جاده خشم» در سال ۲۰۱۵ روی پرده‌های سینما رفت و موفق شد ۳۷۵.۲ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کند. همچنین این فیلم موفق شد ۶ جایزه اسکار را نیز دریافت کند.

فیلم «فیوریوسا»

فیلم «فیوریوسا»

فیلم «فیوریوسا»

خبر مرتبط زیر را نیز میتوانید بخوانید:

کریس همسورث در قسمت جدید «مد مکس» در نقش منفی ظاهر می‌شود

منبع: زومجی

 

 

 

مشاهده بیشتر

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا