انتقاد تند یک بازیگر از مهران مدیری ، محمدرضا گلزار و اهالی سینما و تلویزیون به دلیل رعایت نکردن پروتکل های ضد کرونایی

به گزارش عصرسینما، سحر ذکریا بازیگر سینما و تلویزیون با اشاره به عکس دورهمی منوچهر هادی، محمدرضا گلزار و عوامل سریال شبکه نمایش خانگی «گیسو»؛ به شدت از عدم رعایت پروتکل های مقابله با ویروس کرونا در میان اهالی سینما و تلویزیون انتقاد کرد و از سوی دیگر مهران مدیری را به باد انتقاد گرفت که چرا در برنامه «دورهمی»اش از لزوم خریداری واکسن کرونا توسط مسئولان حکومت سخنی نمی گوید.

سحر ذکریا در صفحه شخصی اش در شبکه اجتماعی اینستاگرام نوشت: “شما سلیبریتهای این مملکت وقتی این باشید چه انتظاری از مردم دارید. وقتی در اوج کرونا این وضعیت شماست چطور به مردم میگویند در خانه بمانند مردمی که درد نان دارند درد سر پناه دارند. از روی کادر درمان خجالت نمی کشید؟. نه چون شما پولهای آنچنانی در می آورید و یک خبر خوب که حتما میدانید واکسن فایزر در ایران موجود است. هر واکسن به مبلغ 35000000 میلیون تومان یعنی 75000000 میلیون برای یک نفر، خوب شماها که قطعا میتوانید بزنید، از سینه چاکان آقای مدیری یک سئوال دارم چرا در برنامه «دورهمی» طلب واکسن برای مردمش نمی کند؟. بس نیست پرسیدن سوالهای بی محتوا (چرا ازدواج نمی کنید) درد ما فقط این خزعبلات است؟. نه باز شما هم به دستتان واکسن آمریکایی خواهد رسید گور پدر ما وامثال ما. حالا یکسری خوشحال باشند که «دورهمی» و برنامهای صد من یه غاز می بینند و تفسیرشان اینست یک شب میخندیم. نه دوستان شما یک شب می خندید این دوستان شبهای زیادی به نادانی شما می خندند، متاسفم”.

سحر ذکریا - اینستاگرام

 

به گزارش عصرسینما، پیشتر دکتر مطفی جلالی فخر منتقد سینما و الهام پاوه نژاد بازیگر سینما و تلویزیون نیز از رفتار نادرست اهالی سینما و تلویزیون و رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی توسط آنها انتقاد کرده بودند.

 

خبر مرتبط زیر را نیز میتوانید بخوانید:

انتقادها از عدم رعایت پروتکل های بهداشتی ضد کرونا توسط منوچهر هادی و عوامل سریالش

 

 

 

مشاهده بیشتر

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 6 =

دکمه بازگشت به بالا