انتقاد شدید کیت وینسلت از استخدام بازیگران بر مبنای میزان فالوئرهایشان در شبکه های اجتماعی

 

کیت وینسلت از عملکرد “فوق العاده اشتباه” استخدام بازیگران بر مبنای میزان فالوئرهای آنها در شبکه های اجتماعی و نه برمبنای استعدادشان بشدت انتقاد کرد.

ستاره مینی سریال «مر از ایست تاون» به همبازی های خود هشدار داده است که محبوبیت خود را در رسانه های اجتماعی با ارتباط جدی با بازیگری اشتباه نگیرند و او فکر می‌کند استخدام بازیگر بر اساس فالوئر خطرناک است زیرا باعث می شود بازیگران جوان بیشتر به ایجاد محتوای برای شبکه اجتماعی بپردازند بجای آنکه حضوری کامل در زندگی خود داشته باشد.

کیت وینسلت در مصاحبه با نیویورک تایمز گفت: “من قطعا دو بار شنیدم که برخی از بازیگران در نقش ها انتخاب می‌شوند زیرا فالوئرهای بیشتری دارند”. وی افزود: “در واقع از مردم شنیده ام كه می گویند که فلانی بازیگری نیست كه ما می خواستیم انتخاب كنیم، اما طرفداران بیشتری دارد. من تقریباً حرفی برای گفتن ندارم. بسیار ناراحت کننده و فوق العاده اشتباه است. من فکر می کنم خطر فقط برای بازیگران جوان نیست، بلکه به طور کلی برای افراد جوان تر است. به گمانم این باعث می شود شما در زندگی واقعی خود کمتر حضور داشته باشید. همگی مدام در حال گرفتن عکس از غذای خود و عکس گرفتن از خود با فیلتر هستند”.

این بازیگر برنده اسکار اعتراف کرد که برای نسل جوان و اینکه چگونه آنها را تحت فشار قرار می دهند تا عکس های آنلاین خود را با تکنیک ایربراش بهتر کنند و مرتبا با فالوئرهای خود درگیر شوند، ناراحت است.

این بازیگر 45 ساله اظهار داشت: “ما دیگر یادگرفتن این نکته را که چگونه این چهره ها را دوست داشته باشیم متوقف کردیم، زیرا به دلیل شبکه های اجتماعی همه چهره ها را با فیلتر می پوشانیم و هر کسی می تواند خود را فتوشاپ کند و تصویر خود را با تکنیک ایربراش ویرایش کند”.

کیت وینسلت ادامه داد: “به طور کلی، من می گویم که نگران این نسل هستم زیرا نمی‌بینم که (این موج) متوقف شده باشد، می بینم یا احساس نمی کنم تغییر کند، و این مرا ناراحت می کند زیرا امیدوارم که جوانان حضور خود در زندگی واقعی و دستیابی به آرمانهای دست نیافتنی را از دست ندهند”.

کیت وینسلت در سریال «مر از ایست تاون»
کیت وینسلت در نمایی از مینی سریال «مر از ایست تاون»

منبع: دنیای تصویر

اخبار مشابه زیر را نیز میتوانید بخوانید:

خروج مارگو رابی از فضای مجازی و شبکه های اجتماعی

افشاگری بن افلک از پشت صحنه هالیوود / اعتیاد به نوشیدنی های الکلی در هالیوود امری عادی است

انتقاد تند کیتی پری از شبکه های اجتماعی

 

مشاهده بیشتر

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 4 =

دکمه بازگشت به بالا