اکران 2 فیلم جدید در گروه سینمایی هنر و تجربه

 

به گزارش عصرسینما، با بازگشایی سینماها اکران فیلم‌های «هنر و تجربه» از سر گرفته شده و دو فیلم جدید به اکران این گروه اضافه می‌شوند.

۲ فیلم سینمایی «بزرگراه» به کارگردان فرناز امینی و «پارمیدا» به کارگردانی آرش سنجابی به ترتیب از چهارم و ششم بهمن ماه اکران خود را در سینماهای «هنروتجربه» آغاز می‌کنند.

«بزرگراه» به کارگردان فرناز امینی و تهیه‌کنندگی سیدامیر سیدزاده و «پارمیدا» به کارگردانی آرش سنجابی و تهیه‌کنندگی سعید اردهالی ۲ فیلم سینمایی جدیدی هستند که به ترتیب از روزهای شنبه ۴ بهمن و دوشنبه ۶ بهمن ماه اکران خود را در سینماهای «هنروتجربه» آغاز می‌کنند.

این ۲ فیلم به صورت همزمان در تهران و شهرستان‌ها روی پرده سینماهای «هنروتجربه» می‌روند.

در خلاصه داستان فیلم سینمایی «پارمیدا» آمده است:

«بینی و بین الله من خودم چیزی ندیدم… حالا خاک براش خبر نبره اما شنیده بودم خرابه! … نه ازون خرابای بیخود؛ نه اصلن خرابیش پیدا نبود. شایدم پشت سرش چو انداخته باشن. گاهی یه پراید سفید سرگذر پیاده ش می‌کرد ولی در کل چیزی ندیدم. حالا اینکه چرا و چه جوری خفه ش کردن یه بحث دیگه س. آخه آدم خراب‌ام باشه که نباید خفه ش کرد!»

شاهرخ استخری، محمدرضا هدایتی، کامران تفتی، لیندا کیانی، تینا آخوندتبار، عمار تفتی، رضا رویگری، علی استادی، روزبه حصاری، ابراهیم عزیزی، شراره رخام، شیما مرزی، لیلا بوشهری، بهزاد خداویسی، نازنین کریمی و بورژین عبدالرزاقی بازیگران «پارمیدا» هستند.

همچنین «بزرگراه» روایتگر زنی ورزشکار است که در آستانه مسابقات جهانی تصمیم به اقدامی عجیب می‌گیرد و در این مسیر با دو نفر همراه می‌شود و ما را شاهد روایت زندگی آدم‌ها و حوادث مختلف می‌کند.

مجید واشقانی، شبنم قلی‌خانی، مه لقا باقری و محمد شماعیان بازیگران فیلم سینمایی «بزرگراه» هستند.

پوستر فیلم سینمایی «بزرگراه»

خبر مشابه:

صدور مجوز نمایش برای «ما که هستیم؟»

 

 

 

مشاهده بیشتر

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا