بازگشت جیمز فرانکو به سینما پس از ۴ سال دوری به دلیل اتهامات جنسی

 

ستاره فیلم «ظهور سیاره میمون‌ها» پس از ۴ سال دوری از سینما به دلیل اتهامات جنسی، در یک فیلم جدید بازی می‌کند.

به گزارش اینترتیمنت ویکلی، جیمز فرانکو که در سال ۲۰۱۸ به دلیل اتهامات جنسی چند زن از دنیای بازیگری کنار رفته بود، در فیلم «من، تو» (Me, You) ساخته بیلی آگوست بازی خواهد کرد.

این فیلم درام که اقتباسی از رمان Tu, Mio نوشته اری د لوکا، نویسنده معروف ایتالیایی، است داستان یک پسر ۱۶ ساله به نام مارکو را روایت می‌کند که اهل لندن است و برای تعطیلات تابستانی همراه پدرش (تام هالندر) به ایتالیا سفر می‌کند. مارکو در این سفر با یک ماهیگیر به نام نیکولا (جیمز فرانکو) آشنا می‌شود که او را با داستان‌هایی درباره فضای پس از جنگ جهانی دوم مسحور می‌کند. این نوجوان انگلیسی در ادامه با کایای ۲۰ ساله ملاقات کرده و عاشق او می‌شود. اما این یک داستان عاشقانه معمولی نیست.

کایا برای مارکو تعریف می‌کند که چطور توسط پلیس مخفی آلمان نازی دزدیده شد و پدرش او را از قطار بیرون انداخت تا از وحشت‌های حضور در اردوگاه کار اجباری نجاتش دهد. داستان رنج کایا و قصه‌هایی که نیکولا تعریف کرده بود باعث می‌شود مارکو پس از برخورد با چند گردشگر آلمانی گستاخ حس نفرت عمیقی را احساس کرده و در صدد انتقام برآید.

جیمز فرانکو با انتشار بیانیه‌ای درباره بازی در فیلم «من، تو» گفت: از این که در این پروژه شگفت‌انگیز حضور دارم و با بیلی آگوست افسانه‌ای همکاری می‌کنم هیجان زده‌ام. من یکی از طرفداران بزرگ کارهای آگوست هستم و فیلم من، تو فیلمنامه فوق العاده‌ای دارد.

بازی در فیلم «من، تو» اولین نقش آفرینی جیمز فرانکو را از سال ۲۰۱۹ تاکنون رقم می‌زند. این بازیگر آمریکایی آخرین بار در سریال تلویزیونی «دوز» بازی کرد و در انیمیشن «عدالت شمالی: گروه تندر» به صداپیشگی پرداخت.

داستان بازیگری که از هنرجویانش سوءاستفاده می‌کرد

پنج زن، که چهار نفر از آنها هنرجویان مدرسه بازیگری جیمز فرانکو بودند، در سال ۲۰۱۸ با انتشار یک مقاله افشاگرانه در روزنامه لس آنجلس تایمز این بازیگر را به سوء استفاده جنسی متهم کردند.

یکی از این زنان مدعی شد فرانکو این تصور را بین هنرجویانش ایجاد کرده بود که اگر تن به رابطه جنسی دهند یا خواسته‌های او را برآورده کنند، می‌توانند نقش بگیرند.

نمایندگان جیمز فرانکو آن زمان با رد این اتهامات اعلام کردند که در مورد شکایات مطرح شده تحقیقات لازم صورت خواهد گرفت. کمی بعد دو نفر از این هنرجویان از فرانکو شکایت کردند و بازیگر مجموعه فیلم های «مرد عنکبوتی» مجبور به پرداخت ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار دلار غرامت شد.

جیمز فرانکو

خبر مشابه زیر را نیز میتوانید بخوانید:

پرونده تجاوز رومن پولانسکی پس از ۴۵ سال بازبینی می‌شود

منبع: ایرنا

 

 

 

مشاهده بیشتر

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا