بالاخره و پس از چهار بار تغییر / تاریخ نهایی اکران «زن شگفت انگیز ۲» اعلام شد

 

زمان رسمی اکران فیلم سینمایی «زن شگفت انگیز ۱۹۸۴» ساخته کمپانی فیلم سازی دی سی کامیکس مشخص شد. این فیلم شانزدهم ماه دسامبر سال جاری میلادی مصادف با بیست و ششم آذر ماه اکران سراسری خود را آغاز می‌کند.

این فیلم در آخرین اطلاع رسانی قرار بود در تاریخ چهاردهم ماه آگوست ۲۰۲۰ اکران شود، اما فیلم نولان که اولین فیلم هالیوود پس از بازگشایی سینما‌ها خواهد بود جای این فیلم را گرفت تا «زن شگفت انگیز ۱۹۸۴» اکران خود را به تاریخ دوم اکتبر سال جاری میلادی تغییر دهد.

«زن شگفت انگیز ۱۹۸۴» در سال جاری چهار بار زمان اکران خود را تغییر داده است، شیوع بیماری کرونا باعث شد تا علنا چرخه اکران سینما در سال ۲۰۲۰ با مشکلات فراوانی روبرو شود.

دایانا پرینس یا همان زن شگفت‌انگیز در طول دهه هشتاد میلادی در درگیری با شوروی حضور دارد که با دشمن جدیدی روبه‌رو می‌شود که اسم آن چیتا است همچنین فردی بنام مکسول لرد قصد دارد تبدیل به یک خدا شود.

ویلیام مارتون ماسرتن نگارش فیلمنامه این اثر را انجام داده و پتی جنکیز همچون نسخه اول هدایت و کارگردانی «زن شگفت انگیز ۲» را نیز بر عهده خواهد داشت.

علاوه بر گال گدوت بازیگرانی همچون کریس پین، کریستین ویگ، لیندا کارتل و پدرو پاسکال در «زن شگفت انگیز ۲» به ایفای نقش پرداخته اند.

فیلم سینمایی «زن شگفت‌انگیز» به کارگردانی پتی جنکینز توانست با فروشی معادل ۷۴۵.۸ میلیون دلار در سطح جهان فیلم پرفروش «جوخه انتحار» را که آن هم فیلمی ابرقهرمانی بود پشت سر بگذارد. «جوخه انتحار» در زمان اکران بین‌المللی خود به فروشی معادل ۷۴۵.۶ میلیون دلار دست یافته بود و «زن شگفت‌انگیز» تنها با کمتر از یک میلیون دلار توانست این رقیب جهانی خود را کنار بزند.

آلن هاینبرگ فیلمنامه‌نویس برجسته سینمای هالیوود نگارش فیلمنامه این اثر اکشن را بر عهده داشته و کارگردانی آن را به جنکینز سپرده است.

این فیلم روایتگر ابرقهرمانی زنی است که از زمان قدیم به دوران مدرن می‌آید. دایا دختر جوانی است که وظیفه آموزش جنگجویان را بر عهده دارد. اما زمانی که یک جنگ خونین آغاز می‌شود او برای مبارزه آماده می‌شود و متوجه قدرت‌های ماوراء طبیعی خود می‌شود.

 

منبع: میزان

 

 

مشاهده بیشتر

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا