برد پیت هم به جمع هالیوودی های حامی جو بایدن پیوست

 

مثل بسیاری از ستارگان هالیوود، برد پیت هم نشان داد که در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از چه کسی حمایت می‌کند.

به گزارش ددلاین، در حالی که تعدادی از ستاره‌های هالیوود حمایت خود را از جو بایدن برای انتخابات ۲۰۲۰ ریاست جمهوری آمریکا اعلام کرده‌اند، برد پیت نیز گوینده یکی از ویدئو‌های کمپین تبلیغاتی معاون رئیس جمهور سابق آمریکا شد.

ستاره فیلم «روزی روزگاری در هالیوود» در ویدئویی که برای نخستین بار در میان بازی لس آنجلس دوجرز و تامپا بای رایز منتشر شد، در حالی که جوبایدن به سوی طرفدارانش می‌رود، می‌گوید: آمریکا مکانی برای همه است، چه کسانی که آن را انتخاب کرده اند و چه کسانی که برای آن جنگیده اند. بعضی‌ها جمهوری خواه، عده‌ای دموکرات و عده‌ای هم در بین این دو حزب قرار دارند.

برد پیت همچنین گفت: همه آمریکایی‌ها فارغ از نگاه سیاسی به دنبال یک چیز هستند؛ رهبری که امیدها، آرز‌وها و درد‌های آن‌ها را درک کند. مردم آمریکا امیدوارند رئیس جمهوری راستگو و محترم داشته باشند که برای بهتر کردن اوضاع تمامی خانواده‌ها تلاش کند. تلاشی که باید برای همه آن‌هایی که به وی رأی داده و نداده‌اند یکسان باشد؛ رئیس جمهوری برای همه آمریکایی‌ها.

پیت تنها هالیوودی نیست که برای ساخت ویدئوی تبلیغاتی با کمپین جو بایدن همکاری کرده است. تعدادی از بازیگران آسیایی از جمله میندی کالینگ و کمیل نانجیانی هم پیش از این از بایدن حمایت کرده‌اند. ساموئل جکسون و تعدادی از ستارگان «انتقام جویان» دیگر بازیگرانی هستند که حمایت خود را از جو بایدن اعلام کرده اند.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

 

مشاهده بیشتر

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا