«بورات 2» با تمسخر رئیس جمهور آمریکا به توییتر آمد + عکس

 

صفحه مربوط به قسمت دوم فیلم سینمایی «بورات» با بازی ساشا بارون کوهن، در اولین پست‌های توییتری خود ترامپ را مورد هدف قرار داد.

به گزارش ددلاین، حدودا با گذشت ۱۴ سال از اکران قسمت اول فیلم سینمایی «بورات» با نقش آفرینی ساشا بارون کوهن، اکانت توییتری این فیلم سینمایی افراد زیادی از جمله دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا را مورد هدف قرار داد.

از روز جمعه برای این فیلم سینمایی و قسمت دومش، حساب توییتری ساخته شده تا از این طریق دوتالد ترامپ و شیوه مدیریت او در زمان بحران کرونا را مورد انتقاد قرار دهد. حساب توییتری این فیلم، نسبت به دویست هزار نفری که در ایام کرونا و تحت ریاست جمهوری آمریکا جان خود را از دست دادند و همینطور نسبت به صحبت ترامپ در مورد مصرف مواد سفید کننده برای درمان کرونا واکنش نشان داد.

در این صفحه توییتری نوشته شد: ترامپ، مرسی از این که برای چهار سال گذشته این سر فوق العاده را به من دادی.

 

 

 

در دیگر توییت‌های دیگر نیز نوشته شده: ترامپ به شدت قوی است و حتی برای زنده ماندن به نوشیدن مواد سفید کننده نیز نیاز نداشت.

ترامپ یک رهبر واقعی است. او ثابت کرد که از بیش از دویست هزار نفر (کشته‌های آمریکا بر اثر کرونا) قوی‌تر است.

ترامپ راست می‌گفت، عده زیادی در بیرون از بیمارستان‌ها خوشحال بودند. البته وقتی فهمیدند که او (ترامپ) در داخل بیمارستان در حال مرگ است.

ترامپ پیامی مهم را به بیست هزار حامی خود منتقل کرد و از آن‌ها خواست به جامعه باز گردند و آنچه را که از او گرفتند (بیماری کرونا) بین دیگران پخش کنند.

این حساب توییتری بخشی از کمپین تبلیغاتی قسمت دوم فیلم «بورات» می باشد. کمپانی آمازون هفته پیش تریلری را از این فیلم سینمایی منتشر و اعلام کرد که در تاریخ ۲۳ اکتبر (۲ آبان) اکران خواهد شد.

ساشا بارون کوهن در این فیلم نقش یک خبرنگار قزاق را دارد که به آمریکا رفته و خودش را در موقعیت‌های خطرناکی در این کشور قرار می‌دهد.

در این فیلم شخصیت اصلی با موضوع کرونا در ایالت متحده روبرو می‌شود و همچنین در یکی از گردهمایی‌هایی مایک پنس، معاون رئیس جمهور دولت فعلی آمریکا، شرکت می‌کند.

گفته می‌شود این فیلم از دشمنی و تقابل شدید جمهوری‌خواهان و دموکرات‌ها نیز سخن می‌گوید.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

 

 

مشاهده بیشتر

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا