تأکید دبیرخانه جشنواره فیلم فجر : مهلت ارسال فیلمها به جشنواره تمدید نخواهد شد

به گزارش عصرسینما، مدیر دبیرخانه سی و نهمین جشنواره فیلم فجر گفت: مهلت ارائه نسخه کامل آثار برای داوری، 20 دی ماه است و این زمان تمدید نخواهد شد.

سیمون سیمونیان مدیر دبیرخانه سی و نهمین جشنواره فیلم فجر با اعلام این خبر گفت: “با توجه به همه‌گیری جهانی بیماری کووید19، شیوه برگزاری جشنواره‌ها منوط به دستور ستاد مبارزه با کرونا است. بنا بر این، شورای سیاستگذاری جشنواره تصمیم گرفت که در شرایط خاص، فیلم‌ها فقط داوری شود، در صورتی که شرایط بهتر شود و ستاد مبارزه با کرونا اجازه دهد، فیلم‌ها برای صاحبان آثار و رسانه‌ها (با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و ظرفیت اعلام شده از طرف ستاد) نمایش داده خواهد شد”.

سیمون سیمونیان افزود: “در صورت بازگشایی سالن‌های سینما و بهبود شرایط، فیلم‌های جشنواره همانند سال‌های گذشته برای مردم هم نمایش داده خواهد شد. به همین دلیل با توجه به فرصت کوتاه باقی‌مانده تا آغاز جشنواره، همه فیلم‌های متقاضی و آماده نمایش باید در زمانی فشرده داوری شوند تا دبیرخانه جشنواره امکان برنامه‌ریزی نمایش آثار را داشته باشد”.

سیمونیان در ادامه گفت: “از صاحبان آثار و دست‌اندرکاران فنی فیلم‌ها و استودیوها تقاضا می‌کنیم تا با تلاش مضاعف، نسخه نهایی فیلم‌های ثبت‌نام شده را در موعد مقرر به دبیرخانه جشنواره ارائه دهند”.

سیمون سیمونیان تأکید کرد: “امسال بر اساسِ مقرراتِ اعلام‌شده، حداکثر تا 20 دی ماه باید نسخه‌های کامل فیلم‌ها را برای بازبینی و داوری دریافت کنیم و امکان تمدید فرصت برای تکمیل و ارائه آثار وجود نخواهد داشت”.

سی و نهمین دوره جشنواره فیلم فجر بهمن ماه 99 به دبیری «سیدمحمدمهدی طباطبایی‌نژاد» برگزار خواهد شد.

جشنواره فیلم فجر

اخبار مرتبط:

روی خط جشنواره فیلم فجر: معرفی داوران بخش مسابقه تبلیغات سینمای ایران

اعلام آخرین مهلت برای شرکت در بخش مسابقه تبلیغات جشنواره فیلم فجر

دبیر جشنواره فیلم فجر خبر داد: نمایش فیلمها در وهله اول فقط برای داوران است / برپایی جشنواره به صورت آنلاین ممکن نیست

پایانی بر اما و اگر ها درباره برگزاری مهمترین رویداد سینمایی کشور / فراخوان سی و نهمین دوره جشنواره فیلم فجر منتشر شد

حمایت اتحادیه تهیه کنندگان سینما از برگزاری جشنواره فیلم فجر

 

 

مشاهده بیشتر

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − شش =

دکمه بازگشت به بالا