تاریخ اکران فیلم جدید جردن پیل مشخص شد / کارگردان اسکار گرفته کماکان در ژانر ترسناک فیلم می‌سازد

 

با اعلام یونیورسال فیلم جدید و ترسناک جردن پیل، کارگردان برنده اسکار، سال ۲۰۲۲ میلادی اکران می‌شود.

به گزارش ایندی وایر، کمپانی یونیورسال تایید کرد که سومین تجربه کارگردانی جردن پیل در تاریخ ۲۲ ژوئیه ۲۰۲۲ اکران می‌شود. جزئیات دیگر این پروژ هنوز نامشخص است. ددلاین گزارش داد که این فیلم همچنان جردن پیل را در ژانر وحشت نگه خواهد داشت.

این کارگردان و نویسنده بعد از موفقیت فیلم‌های «برو بیرون» و «ما» در سال‌های اخیر به یکی از تحسین برانگیز‌ترین فیلم ساز‌ها در ژانر وحشت تبدیل شده است. کمپانی یونیورسال هر دوی این فیلم‌ها را منتشر کرده که هر کدام از آن‌ها بیش از ۲۵۰ میلیون دلار فروش داشته اند.

«برو بیرون» بعد از اکران در فوریه ۲۰۱۷ به یکی از بهترین فیلم‌های آن سال تبدیل شد و با فروش ۲۵۵ میلیون دلاری از بودجه ای ۴.۵ میلیونی بسیار موفقیت آمیز عمل کرد. این فیلم همچنین در چهار بخش آکادمی اسکار نامزد شد و در نهایت توانست جایزه بهترین فیلمنامه غیر اقتباسی را دریافت کند. بخش‌های دیگر بهترین فیلم، بهترین کارگردانی بودند که پیل را به پنجمین کارگردان سیاه پوست تاریخ تبدیل کرد که برای این جایزه رقابت کرده است.

بعد از «برو بیرون»، فیلم «ما» از این کارگردان در میان مخاطبان و منتقدان محبوب شد که در آن لوپتیا نیونگو دو نقش را بازی می‌کند. جردن پیل بعد از آن اعلام کرد که برای دهه پیش رو چهار فیلم دیگر نیز آماده ساخت دارد.

دیگر فیلم‌هایی که در برای اکران در ژوئیه ۲۰۲۲ تنظیم شده اند شامل «کاپیتان مارول ۲» و همینطور فیلم بعدی «ایندیانا جونز» می‌شود.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

 

 

 

مشاهده بیشتر

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا