جرج کلونی: بردن مردم به سینما در دوران همه‌گیری کرونا کار نیرنگ‌بازانه‌ای است

 

جرج کلونی بازیگر سینما در مصاحبه‌ای درباره فیلم جدیدش می‌گوید که اینکه مردم را به زور در دوران شیوع کرونا به سینما ببریم کاری فریبکارانه است.

شیوع ویروس کرونا سینماهای جهان را تعطیل کرد و سینماهایی هم که در حال فعالیت بودند بار دیگر بسته شدند. البته در برخی از نقاط جهان مانند چین کماکان سینماها در حال فعالیت‌اند و آمار فروش‌های هفتگی خود را نیز اعلام می‌کنند.

در این میان هنرمندان به دو دسته مخالف بازگشایی و کار سینماها و موافقین آن تقسیم شدند. این‌طور که هالیوود ریپوتر گزارش کرده است جورج کلونی کارگردان و بازیگر سینمای هالیوود از آن مخالفین سرسخت فعالیت سینما است.

او در مصاحبه به این رسانه سینمایی در پاسخ به این سؤال که آیا فیلم «تنت» را دیده است می‌گوید که نه آن را تماشا نکردم زیرا بردن مردم به سینما کار نیرنگ‌بازانه‌ای است که در دوران یک همه‌گیری انجام می‌دهیم.

کلونی که در این گفت‌وگو درباره فیلم جدیدش به نام «آسمان نیمه‌شب» که قرار است توسط نتفلیکس پخش شود گفت که «تنت» و فیلم من شاید تنها فیلم‌های بزرگی باشند که امسال پخش می‌شوند.

نتفلیکس باتوجه به اینکه خود شبکه نمایشی دارد عموماً فیلم‌هایش را در پرده سینما اکران نمی‌کند. البته برخی از فیلم‌ها را به صورت محدود در سینما اکران می‌کند. کلونی می‌گوید که فیلمبرداری این فیلم فوق‌العاده است و باید در سینما دیده شود برای همین ما در چند سینماماشین محدود افتتاحیه خواهیم داشت. اما بله مایه تأسف است که در سینما فیلم را اکران نمی‌کنیم چون این فیلم برای سینما ساخته شده است.

«آسمان نیمه‌شب» 23 دسامبر از نتفلیکس پخش خواهد شد.

 

منبع: تسنیم

 

مشاهده بیشتر

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا