جشنواره آنلاین “فيلم كوتاه كشف استعداد” کار خود را آغاز کرد

به گزارش عصرسینما، اکران آنلاین و داوری فیلم‌های راه‌یافته به بخش فیلم کوتاه اولین “جشنواره آنلاین فيلم كوتاه كشف استعداد” از شب گذشته پنجشنبه 22 آبان ماه آغاز شد.

38 فیلم کوتاه راه یافته به بخش مسابقه اولین جشنواره آنلاین فيلم كوتاه كشف استعداد از شب گذشته پنجشنبه 22 آبان ماه همزمان با آغاز جشنواره روی سایت ودیو به نشانیhttps://vodio.ir  به صورت آنلاین به نمایش در آمده است.

علاقه‌مندان برای تماشای فیلم‌ها می‌توانند اشتراک یک ماهه ودیو را با تخفیف 40 درصد ویژه جشنواره خریداری کرده و علاوه بر آثار جشنواره دیگر فیلم‌های سایت ودیو را نیز ببینند.

همزمان با اکران آنلاین، داوری آثار نیز توسط اعضای هیات داوران آغاز شده است.

به همین مناسبت پوستر اصلی جشنواره نیز رونمایی شد؛ نیلوفر نوایی طراحی پوستر و لوگوی نخستین دوره جشنواره آنلاین فيلم كوتاه كشف استعداد را بر عهده داشت.

این جشنواره تا 29 آبان ادامه دارد و اختتامیه آن روز جمعه 30 آبان ماه با معرفی برندگان بخش رقابتی فیلم کوتاه به صورت کاملا آنلاین برگزار خواهد شد.

آثار برتر جشنواره پس از اختتامیه در سایت فیلیمو https://www.filimo.com بازنشر خواهد شد.

برگزیدگان بخش کشف استعداد در بخش جداگانه‌ای معرفی خواهند شد که در آینده اطلاع‌رسانی می‌شود.

پوران درخشنده، مهتاب کرامتی، آتیلا پسیانی، جواد طوسی و سيروس الوند اعضای هیئت داوری نخستین دوره از جشنواره آنلاین فیلم کوتاه کشف استعداد به دبیری شهرام اسدزاده هستند.

دبیری ستاد خبری این جشنواره بر عهده احمدرضا معراجی است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای اطلاع از اخبار و روند برگزاری «جشنواره آنلاین فیلم کوتاه کشف استعداد» به سایت جشنواره به نشانی http://www.talentfilmfest.com یا صفحه اینستاگرام جشنواره به نشانی https://www.instagram.com/Talentfilmfest و یا کانال تلگرام جشنواره به نشانی https://t.me/talentfilmfest مراجعه کنند.

 

مشاهده بیشتر

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا