جشنواره بین‌المللی پانتومیم در زنجان برگزار خواهد شد

این جشنواره اولین جشنواره‌ای است که در حوزه پانتومیم و به‌صورت تخصصی برگزار می‌شود

عصرسینما – مدیرکل فرهنگ‌وارشاد اسلامی استان زنجان گفت: هنر می‌تواند با تاثیرگذاری عمیق خود پیامی برای مستضعفان و همه کسانی که چشم امید به انقلاب اسلامی ایران هستند، داشته باشد.

امرالله حسنی شامگاه روز گذشته (۲۰ بهمن‌ماه) در آیین اختتامیه پانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر استان زنجان، اظهار کرد: هنرهای تجسمی که در ذیل هنرهای زیبا قرار دارد، یکی از جامع‌ترین و کامل‌ترین بخش‌های هنر با رشته‌های متعدد است که امیدواریم بتوانیم با کمک مسئولان برای هرچه بیشتر درخشیدن این هنر مهم در استان نیز تلاش کنیم.

وی با بیان اینکه هنر می‌تواند با تاثیرگذاری عمیق خود پیامی برای مستضعفان و همه کسانی که چشم امید به انقلاب اسلامی ایران دارند، داشته باشد، افزود: در ایام دهه فجر سه رویداد مهم جشنواره هنرهای تجسمی، جشنواره فیلم فجر و جشنواره موسیقی در استان برگزار می‌شود.

این مسئول با بیان اینکه جشنواره هنرهای آیینی سنتی ترک‌زبانان کشور نیز به دلیل سرمای هوا در اردیبهشت‌ سال آینده اجرا خواهد شد، تصریح کرد: جشنواره بین‌المللی پانتومیم نیز در تیرماه همان سال برگزار خواهد شد.

حسنی ادامه داد: این جشنواره اولین جشنواره‌ای است که در حوزه پانتومیم و به‌صورت تخصصی برگزار می‌شود و با پیگیری مرکز هنرهای نمایشی این رویداد مهم به صورت بین‌المللی برگزار خواهد شد.

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا