حضور «جنایت بی‌دقت» شهرام مکری در جشنواره توکیوفیلمکس

 

به گزارش عصرسینما، «جنایت بی‌دقت» ساخته شهرام مکری در ادامه حضور خود در فستیوال های بین المللی، به جشنواره توکیوفیلمکس راه یافت.

جشنواره توکیوفیلمکس امسال دوازه فیلم را در بخش مسابقه رسمی خود انتخاب کرد که «جنایت بی‌دقت» به کارگردانی شهرام مکری یکی از این آثار است.

این فيلم يكشنبه ١١ آبان در این جشنواره به اکران درمی‌آید و پس از نمايش، جلسه پرسش و پاسخ به صورت مجازى با کارگردان و تماشاگران حاضر در سالن برگزار مي‌شود.

جشنواره توکیوفیلمکس از سوم تا یازدهم آبان و در شهر توکیوی ژاپن برگزار می‌شود. کن توشی ماندا کارگردان قدیمی سینمای ژاپن ریاست هیات داوران این جشنواره را برعهده دارد و این فستیوال با نمایش آخرین فیلم او یعنی «مونینگ دوست داشتنی» افتتاح می‌شود.

فیلم اختتامیه جشنواره «باید بهشت باشد» آخرین ساخته ایلیا سلیمان است. همچنین دربرنامه امسال توکیوفیلمکس نمایش بعضی از آثار مهمترین کارگردانان سینمای آسیا همچون تسای مینگ لیانگ، جیا ژانگ‌که، هونگ سان سو و… به چشم می‌خورد.

«جنایت بی‌دقت» به تهیه‌کنندگی نگار اسکندرفر محصول موسسه فرهنگی هنری کارنامه است و پخش بین المللی آن را کمپانی دریم لب به مدیریت نسرین میرشب برعهده دارد. این فیلم پیش از این در بخش رقابتی جشنواره‌هایی نظیر ونیز، شیکاگو و ویناله به نمایش گذاشته شده و جایزه هوگوی نقره‌ای شیکاگو را بدست آورد.

 

مشاهده بیشتر

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا