«خیمه شب بازی» آماده نمایش شد

 

به گزارش عصرسینما، فیلم کوتاه «خیمه شب بازی» به کارگردانی آسیه اسدزاده پس از طی مراحل فنی و عقد قرارداد با پخش‌کننده خارجی آماده حضور و نمایش در جشنواره‌های خارجی شد.

فیلم کوتاه «خیمه شب بازی» به کارگردانی و نویسندگی آسیه اسدزاده و تهیه‌کنندگی شهرام اسدزاده و مهدی مقصود ضمن عقد قرارداد با گروه پخش فرست اسکرین به مدیریت سولماز اعتماد به‌عنوان پخش‌کننده خارجی، آماده نمایش و حضور در جشنواره‌های بین‌المللی شد.

موسسه نقطه عطف سینما تئاتر و کمپانی فیلمسازی seen مجری طرح این فیلم هستند.

همزمان با آماده شدن فیلم، از پوستر آن با طراحی نیلوفر نوایی نیز رونمایی می‌شود.

«خیمه شب بازی» سومین فیلم کوتاه آسیه اسدزاده در مقام کارگردان است که این بار به موضوع تلاش قدرت‌های منفور جهانی از طریق بازی‌های کامپیوتری برای کنترل مردم دنیا و افکار عمومی پرداخته است.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: تعدادی پسربچه در راه بازگشت از مدرسه به خانه مشغول بازی محلی در منطقه بیابانی شده که در نهایت با استخوان‌های جسدی در زیر خاک مواجه می‌شوند. از طرفی کودکی در گروه مشغول بازی کامپیوتری است که در نهایت و در ادامه بازی گروهی را هدف شلیک قرار می‌دهد که همان گروه کودکان است.

آسیه اسدزاده در بازار جهانی جشنواره کن ۲۰۲۱ با فیلم کوتاه «جغرافیا» حضور داشته است.

حمید میربد، مجید عسگری، نیما مجرد یوسفی، سامیار محمدی، یزدان کوکبی صبا، پارسا طلایی، فربد فرجی، بارمان بوبرده بازیگران این فیلم کوتاه هستند.

عوامل این فیلم کوتاه نیز عبارتند از: نویسنده و کارگردان: آسیه اسدزاده، تهیه کنندگان: شهرام اسدزاده و مهدی مقصود، مجری طرح: موسسه نقطه عطف سینما تئاتر و کمپانی سینمایی seen، مدیر فیلمبرداری: امیر معقولی، دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز: عارف ابراهیمی، تدوین، صداگذاری و اصلاح رنگ: امیرحسین تحسینی، استودیو rush and cut، مدیر تولید: میلاد اسدزاده، صدابردار: جابر انصاریان، دستیار دوم کارگردان: حدیث کریمیان، مدیر هنری: داریوش آهنچیان، طراح صحنه: نگین کریمی نظر، طراح لباس: شیدا حشمتی، عکاس پشت صحنه: آیدا اینانلو، منشی صحنه: سارینا سلطانی، طراحی پوستر: نیلوفر نوایی، پخش بین‌المللی: گروه پخش فرست اسکرین به مدیریت سولماز اعتماد و مشاور رسانه‌ای و مدیر روابط عمومی: مریم قربانی‌نیا.

فیلم کوتاه «خیمه شب بازی»

 

 

 

مشاهده بیشتر

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا