«در ساحل» در جشنواره اسپانیایی رقابت می‌کند

 

به گزارش عصرسینما، فیلم کوتاه «در ساحل» به کارگردانی ابوالحسن کیوان برای حضور در بخش اصلی جشنواره «عشق و امید بارسلونا» پذیرفته شد.

فیلم کوتاه «در ساحل» به تهیه‌کنندگی، نویسندگی و کارگردانی ابوالحسن کیوان برای حضور و رقابت در بخش اصلی جشنواره «عشق و امید بارسلونا» که از ۱۵ تا ۱۹ شهریور برابر با ۶ تا ۱۰ سپتامبر ۲۰۲۰ در اسپانیا برگزار می‌شود، انتخاب شد. نامزدهای این بخش متعاقبا اعلام می‌شود.

همچنین این فیلم به تازگی جایزه بهترین فیلم کوتاه داستانی را از بیستمین دوره جشنواره «جهان چندفرهنگی» آمریکا که از ۱۹ تا ۲۱ فروردین ۱۴۰۱ در آمریکا برگزار شد، دریافت کرده است.

«در ساحل» در جزیره کیش فیلمبرداری شده است.

ابراهیم خودستان، مقداد رئیسی، میلاد آذر آئین، مجید مروتی و حمید رستم خانی به عنوان بازیگر در این فیلم کوتاه حضور داشته‌اند.

در خلاصه داستان فیلم کوتاه «در ساحل» آمده است: «مرد جوانی که نامزدش از ایران مهاجرت کرده، روزها در ساحل به انتظار او نشسته است. برادرش هر روز به او سر می‌زند و برایش غذا و آب می‌آورد و گاهی او را سرزنش می‌کند که دیگر از این وضع خسته شده است، تا اینکه یک روز …»

فیلم کوتاه «در ساحل» تاکنون به دوازده فستیوال جهانی راه یافته و جوایزی به دست آورده است که از جمله آنها می‌توان به حضور در فستیوال بین المللی مادرید اسپانیا، حضور در فستیوال فیلم مریلند آمریکا و دریافت بهترین تهیه کنندگی از فستیوال بین المللی فیلم آمستردام هلند اشاره کرد.

فیلمبرداری و تدوین: ابوالحسن کیوان، مدیر تولید: نریمان اقبالی، دستیار کارگردان: شبرخ گلباز حق و موسیقی: کوین مک لوید برخی از عوامل این فیلم کوتاه هستند.

فیلم کوتاه «در ساحل»

اخبار زیر را نیز از فیلمهای کوتاه و سینمای کوتاه کشورمان را میتوانید بخوانید:

فیلم کوتاه «تایسونی» به مرحله تدوین رسید

«گالو» به جشنواره چند جانبه قاره آفریقا راه یافت

مراحل ساخت «اسکیزوفیلم» به پایان رسید / فیلم کوتاهی در فضای معمایی و سوررئال

«ژامبون» روی میز تدوین رفت

پایان فیلمبرداری «گلین» / فیلم کوتاهی در ژانر وحشت

راه یابی و رقابت فیلم کوتاه «رنگارنگ» در جشنواره ایتالیایی

«کشتار روز تهران» به جشنواره فیلم ایرلندی راه یافت

«تطبیق» جایزه بزرگ جشنواره فیلم کوتاه بوسان را از آن خود کرد

موفقیت فیلم کوتاه «یک، نیم» در جشنواره آمریکایی

فیلم کوتاه «لیدی» آماده نمایش شد

 

 

مشاهده بیشتر

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا