رکوردشکنی فصل چهارم سریال «چیزهای عجیب»

 

فصل چهارم سریال پرطرفدار سریال «چیزهای عجیب» (Stranger Things) از شبکه نتفلیکس، رکورد جدیدی را از حیث پربیننده‌ترین برنامه‌ی تلویزیونی در میان سرویس‌های استریمینگ به ثبت رسانده است.

براساس جدیدترین آمار وبسایت Nielsen، فصل چهارم سریال «چیزهای عجیب» از تاریخ ۳۰ می تا ۵ ژوئن در مجموع ۷.۲ میلیارد دقیقه تماشا شده که اولین هفته‌ی انتشار بخش اول این فصل به شمار می‌رود. این آمار، به‌سادگی رکورد پربیننده‌ترین برنامه تلویزیونی در هفته‌ی اول را از آن خود و «ببر پادشاه» و «اوزارک» را با رکورد قبلی ۵ میلیارد دقیقه پشت سر می‌گذارد.

البته آمار داخلی نتفلیکس از تعداد بینندگان بخش اول فصل ۴ سریال اتفاقات ناآشنا که شامل ۷ اپیزود اول این فصل می‌شود، بیانگر آن است که فقط در طول آخر هفته‌ی ۲۷ام تا ۲۹ام ماه می، بینندگان بیش از ۲۸۶.۸ میلیون ساعت به تماشای این سریال پرداختند که معادل ۱۷.۲ میلیارد دقیقه است. اما باتوجه به اینکه Nielsen برای این منظور کل فصل‌های سریال و همچنین فقط کاربرانی که ازطریق تلویزیون به تماشای سریال پرداختند را در نظر می‌گیرد، این آمار با هم اختلاف دارد.

لازم به ذکر است که پنجره‌ی یک هفته‌ای ۲۳ تا ۲۹ ماه می که برای محاسبه‌ی این آمار ملاک قرار گرفته است، با پخش سریال «اوبی وان کنوبی» از دیزنی پلاس نیز همزمان بود که با ۱ میلیارد دقیقه در رده‌ی سوم این فهرست قرار دارد. قبلاً گزارش داده شده بود که این بزرگ‌ترین آخرهفته‌ی افتتاحیه‌ی آثار دیزنی پلاس تاکنون بوده است. جدیدترین سریال تلویزیونی مجموعه‌ی استاروارز بین دو برنامه‌ی پرطرفدار نتفلیکس یعنی «وکیل لینکلن» و «اوزارک» قرار گرفته که با ۱.۲ میلیارد دقیقه و ۸۰۴ میلیون دقیقه به ترتیب دوم و چهارم هستند.

دو اپیزود باقی مانده‌ی فصل چهارم سریال «چیزهای عجیب» که همان بخش دوم این فصل را تشکیل می‌دهند، از تاریخ ۱ ژوئیه (۱۰ تیر) در دسترس قرار گرفته است.

پربیننده ترین سریال ها

پربیننده ترین سریال ها

پربیننده ترین سریال ها

پربیننده ترین سریال ها

خبر مرتبط:

برادران دافر: اسپین‌آف سریال «چیزهای عجیب» متفاوت‌تر از انتظار طرفداران خواهد بود

منبع: زومجی

 

 

 

مشاهده بیشتر

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا