ساموئل ال جکسون به کریس پرت در انیمیشن جدید «گارفیلد» پیوست

 

ساموئل ال جکسون،‌ بازیگر نقش نیک فیوری برای صداپیشگی یک شخصیت جدید به کریس پرت در انیمیشن جدید «گارفیلد» ملحق شده است.

انیمیشن جدیدی براساس «گارفیلد» (Garfield) در دست ساخت است و آبان گذشته مشخص شد که کریس پرت، بازیگر نقش استار لرد در دنیای سینمایی مارول صداپیشگی شخصیت گارفیلد را در این انیمیشن بر عهده گرفته است. حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، حضور بازیگر دیگری در این انیمیشن مشخص شده است. ساموئل ال جکسون،‌ بازیگر نقش نیک فیوری در دنیای سینمایی مارول به انیمیشن «گارفیلد» اضافه شده است و قرار است صداپیشگی ویک، پدر گارفیلد را بر عهده داشته باشد که یک شخصیت کاملا جدید است.

دیوید رینولدز، نویسنده نامزد دریافت جایزه اسکار برای نوشتن فیلمنامه انیمیشن «در جستجوی نمو»، وظیفه نوشتن فیلمنامه و مارک دیندال، کارگردان انیمیشن «زندگی جدید امپراتور» و انیمیشن «جوجه کوچولو» وظیفه کارگردانی انیمیشن «گارفیلد» را بر عهده دارند.

اندرو کوزوو و برادریک جانسون از شرکت Alcon Entertainment به‌ عنوان تهیه‌کننده در انیمیشن جدید «گارفیلد» حضور خواهند داشت. همچنین سونی پیکچرز وظیفه اکران انیمیشن «گارفیلد» را در سراسر جهان بدون احتساب کشور چین بر عهده خواهد داشت.

شخصیت گارفیلد توسط جیم دیویس خلق و برای اولین‌بار در سال ۱۹۷۸ و در قالب یک کمیک استریپ معرفی شد. گارفیلد یک گربه نارنجی رنگ تنبل است که در حال زندگی با جان آرباکل، صاحبش و اودی، سگ جان است.

پیش از این بیل موری در فیلم Garfield: The Movie محصول سال ۲۰۰۴ و فیلم Garfield: A Tail of Two Kitties محصول سال ۲۰۰۶، صداپیشگی گارفیلد را بر عهده داشت.

ساموئل ال جکسون پیش از این یکبار و برای بازی در فیلم «داستان عامه‌پسند» موفق شد نامزد دریافت جایزه اسکار شود و در سال ۲۰۲۲ موفق به دریافت جایزه اسکار افتخاری شد. جکسون همچنین سابقه حضور در سه‌گانه پیش درآمد جنگ ستارگان، فیلم «جکی براون»، فیلم «شفت»، فیلم Unbreakable، فیلم xXx، فیلم Kill Bill: Vol. 2، انیمیشن The Incredibles، فیلم Django Unchained، فیلم Kingsman: The Secret Service، فیلم The Hateful Eight، فیلم Glass، فیلم Kong: Skull Island و فیلم The Hitman’s Bodyguard را داشته است.

از آثار آینده او می‌توان به انیمیشن Paws of Fury: The Legend of Hank و فیلم Argylle اشاره کرد و همچنین جکسون برای نقش‌آفرینی دوباره در نقش نیک فیوری در سریال Secret Invasion و فیلم The Marvels بازگشته است.

انیمیشن «گارفیلد»

 

 

 

مشاهده بیشتر

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا