سکانس جنجالی سریال «خانه امن»: از شکایت باشگاه استقلال تا توضیحات تهیه کننده سریال + ویدیو

 

به گزارش عصرسینما، پخش سکانسی در سریال تلویزونی «خانه امن» که شب گذشته از شبکه یک سیما پخش شد، جنجال ساز شد و خشم و عصبانیت هواداران تیم فوتبال استقلال و مسئولان این تیم را در پی داشت.

در قسمت چهل و سوم سریال «خانه امن» که شب گذشته پخش شد، سکانسی وجود داشت که یک عضو گروه تروریستی داعش در پوشش یک هوادار استقلال و با لباس این تیم، برای انجام عملیات انتحاری وارد ورزشگاه آزادی میشود.

همین کافی بود تا بسیاری از هواداران تیم فوتبال استقلال در شبکه های اجتماعی به شدت از صداوسیما و سازندگان سریال «خانه امن» انتقاد کنند.

امروز نیز هیات مدیره باشگاه استقلال در همین زمینه جلسه ای تشکیل داد و در نهایت با صدور بیانیه ای رسما به سازمان صداوسیما اعتراض کرد.

متن بیانیه هیات مدیره باشگاه استقلال به شرح زیر است:

“روزگذشته سکانسی از سریال خانه امن، از سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش و در فضای مجازی دست به دست شد که علی رغم همه ارزش‌های بالای این سریال پرمحتوا، صحنه‌ای توهین آمیز را به نمایش گذاشت. صحنه نمایش داده شده به قدری منزجر کننده بود که از بیان آن خودداری می‌شود.

باشگاه استقلال ضمن اعتراض شدید به این خطای بزرگ، انتظار دارد رئیس محترم سازمان صداوسیما به این معضل که در برنامه‌های آن سازمان پر تکرار هم شده، ورود کرده و ضمن عذرخواهی از سرمایه‌های اصلی باشگاه یعنی هواداران شریف و فهیم، هرچه سریعتر نسبت به جبران آن اقدام کند”.

 

 

به گزارش عصرسینما، درپی اعتراض هواداران و هیات مدیره باشگاه استقلال، ابوالفضل صفری تهیه کننده سریال «خانه امن» با تاکید بر اینکه هیچ سوء نیتی برای نشان دادن یک داعشی تحت پوشش طرفدار تیم استقلال وجود نداشته است، گفت: ماجرایی که در قسمت چهل و سوم نشان داده شد، بر اساس یک داستان واقعی است. هدف این بود که تاکید شود تروریست‌ها برای انجام اعمال خلاف خود از هر گونه محبوبیت ورزشی و هنری در بین مردم ایران سوء استفاده می‌کنند.

صفری ادامه داد: استفاده از این پرونده واقعی، صرفا به این دلیل بود که همه ما هوشیار باشیم و جلوی این سوء استفاده‌ها را بگیریم.

او ضمن دلجویی از هواداران استقلال به دلیل سوء تفاهم ایجاد شده، تاکید کرد: بسیاری از عوامل سریال «خانه امن» طرفدار استقلال هستند و هرگز قصد توهین به این تیم را نداشته اند.

صفری در پایان اضافه کرد: من از مخاطبان و علاقمندان تقاضا می‌کنم که سریال «خانه امن» را به طور کامل نگاه کنند؛ مخصوصا قسمت 44 که یک دی پخش می شود. در این قسمت، داستان سریال به تیم پرسپولیس و ماجرایی مشابه پرداخته است.

 

سریال تلویزونی «خانه امن»

 

کلیک کنید و یادداشتی درباره حاشیه های اخیر صداوسیما را بخوانید

 

 

 

 

مشاهده بیشتر

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

دکمه بازگشت به بالا