شهاب حسینی : واکسن کرونا را به صورت شانسی دریافت کردم!

به گزارش عصرسینما، اخیرا ویدیویی از شهاب حسینی در آمریکا منتشر شده که او را در درحال زدن واکسن کرونا نشان میدهد. وی در حالی در این ویدیو دیده میشود که ماسکی بر صورت دارد که نشان ماده مخدر ماری جوانا برروی آن حک شده است.

انتشار این ویدیو در شبکه های اجتماعی باعث پدید آمدن انتقادهای فراوانی از شهاب حسینی از سوی مردم شده و خیلی ها او را به دورویی و عدم صداقت در گفتار و کردار متهم کرده اند.

حال شهاب حسینی در گفتگویی که با یکی از دوستان شخصی خود داشته و آنرا در اختیار ایسنا قرار داده اند، در پاسخ به انتقادها گفته است که به صورت اتفاقی آن ماسک منقوش به طرح ماری جوانا را به صورت زده و واکسن کرونا را هم به صورت کاملا شانسی دریافت کرده است!.

متن سخنان شهاب حسینی به شرح زیر است:

“از ماشین که پیاده شدم دیدم ماسک ندارم. تنها ماسک داخل ماشین این ماسک بود که قبل تر ها، دوستم به من هدیه داده بود. بین زدن و نزدن آن تردید نکردم.

وی درباره زدن واکسن کرونا هم میگوید: هیچ نیت قبلی و برنامه ریزی مشخصی برای زدن واکسن نبود و نداشتم. به اصرار یکی از دوستان که برای آغاز یک کار سینمایی همراهی ام می کرد، در صف واکسن مازاد ایستادیم تا شانس خود را امتحان کنیم. در آمریکا برای مراکز سالمندان و سایر مراکز در اولویت، همیشه چیزی حدود بیست درصد واکسن اضافه در نظر گرفته می شود تا در صورت شکستگی یا اتفاقات غیرمترقبه، مشکلی برای جامعه هدف بوجود نیاید. پس از اتمام کار، مازاد را بین مردم عادی توزیع و تزریق می کنند. در ضمن این واکسن ها بعد از خروج از دمای یخ زدگی چون قابل برگشت و استرداد نیست، مازادش به مردم عادی تزریق می شود، کل ماجرا همین بود. اتفاقی که برای هر کسی می تواند بیفتد”.

به گزارش عصرسینما، شهاب حسینی در حالی از دریافت شانسی واکسن کرونا سخن میگوید که خبرهایی از شکایت مسئولان بهداشتی آمریکایی و اروپایی از کمبود تعداد واکسن کرونا با توجه به جمعیت بالای آن کشورها منتشر میشود و مقامات سیاسی و بهداشتی از شرکت های سازنده واکسن میخواهند که خط تولید خود را افزایش داده و با سرعت بیشتری واکسن ها را ساخته و تحویل دهند.

در حال حاضر در آمریکا و سایر نقاط جهان اولویت تزریق واکسن کرونا در درجه اول با پرستاران و پزشکان و همچنین سالمندان و افراد دارای بیماری های خاص است.

به گزارش عصرسینما، این اولین بار نیست که نام شهاب حسینی در رسانه ها و شبکه های اجتماعی داغ شده است. وی سال گذشته و در همین ایام نیز با رفتارهای عجیب خود جنجال ساز شده بود؛ زمانی که با سخنانی بسیار تند و غیر محترمانه از مسعود کیمیایی به دلیل عدم حضور در جشنواره فیلم فجر انتقاد کرده بود.

بسیاری از امثال شهاب حسینی انتقاد میکنند که چرا در حالی که خود در آمریکا و کانادا در رفاه و آسایش زندگی میکنند، برای مردم داخل کشور نسخه پیچیده و مردم را به انجام این کار و آن کار تشویق میکنند.

شهاب حسینی و واکسن کرونا

 

 

 

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
مشاهده بیشتر

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

یک نظر

  1. دروغ محضه! همینجور الکی داشتی رد می شدی دیدی وسط روز دارن واکسن مازاد می زنند تو هم همینجور الکی رفتی زدی! میگی تو صف وایسادی؟ تو فیلم که هیچ صفی وجود نداره رفتی اون پشت داری واکسن می زنی. اولا که در آمریکا به صورت قانونی اینجوری واکسن نمی زنند از چندین روز قبل باید وقت گرفت که به سختی وقت خالی گیر می
    یادهمه با ماشین میرن و برای عدم انتقال ویروس کسی از ماشین پیاده نمیشه اونجا مدارک رو چک میکنند هرکسی واجد شرایط نباشه و وقت نگرفته باشه ردش می کنند. بعد از چک کردن مدارک واجد شرایط بودن و وقت واکسن در حالیکه اشخاص تو ماشین اند از دم پنجره ماشین حرارتشون رو چک کرده و اشخاص دستشون رو می یارن بیرون پنجره واکسن می زنند. بیست درصد واکسن اضافه ادعایی ایشون هم دروغی بیش نیست یعنی ایشون ادعا میکنه یک پنجم واکسن در آمریکا پرت میشه که جزو محالات است. با توجه به اینکه ایشون جزو گروههای واجد شرایط نیست کاملا مشخصه که ایشون یه جا رفته و رشوه داده و داره پنهانی واکسن میزنه. مردم در ایران نمی دانند در آمریکا نحوه دریافت واکسن چه جوریه ومتوجه دروغهای ایشون نمیشنود ولی ایرانیان ساکن آمریکا بخوبی متوجه دروغهای ایشون میشن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + هشت =

دکمه بازگشت به بالا