عبور تعداد مشترکان شبکه نتفلیکس از ۲۰۰ میلیون نفر

 

با اضافه شدن بیش از هشت میلیون مشترک جدید، نتفلیکس از مرز ۲۰۰ میلیون مخاطب عبور کرد.

به گزارش ورایتی، نتفلیکس با عبور از مرز ۲۰۰ میلیون مشترک در سال ۲۰۲۰ بزرگترین رشد سالانه تاریخش را تجربه کرد. افزایش بینندگان در طول همه‌گیری ویروس کرونا بر این امر تأثیر بسیار زیادی داشته است.

در سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۰، نتفلیکس توانسته ۸.۵۱ میلیون مشترک جدید اضافه کند که ۲.۵ میلیون مشترک، فراتر از پیشبینی‌های این کمپانی بود. اکنون میزان مخاطبان نتفلیکس در پایان سال ۲۰۲۰ ، به ۲۰۳.۷ میلیون رسیده است.

کمپانی نتفلیکس بعد از اینکه در سه نیمه نخست سال افزایش چشمگیری را در تعداد مخاطبانش شاهد بود، پیش از این رشد ۶ میلیونی برای سه ماهه چهارم در نظر گرفته بود. در مجموع امسال، این شبکه استریم ۳۶.۶ میلیون مخاطب دیگر را اضافه کرده که بیشترین میزان سالانه در جذب اعضای جدید است. رکورد سابق این کمپانی در سال ۲۰۱۸ و با ۲۸.۶ میلیون مشترک جدید رقم خورده بود.

نتفلکیس همینطور اعلام کرده است، در حال حاضر ۵۰۰ پروژه در مرحله پس تولید و آماده توزیع دارد. پیش از این هم نتفلیکس لیستی از فیلم‌هایش برای سال ۲۰۲۱ را منتشر کرد که شامل ۷۱ فیلم در ژانر‌های مختلف بود و تضمین داد که هر هفته یک فیلم را منتشر می‌کند.

سریال «تاج» از مهمترین محصولات نتفلیکس در سه ماهه پایانی سال ۲۰۲۰ بود که نتفلیکس اعلام کرد فصل ۴ آن بیش از فصل‌های گذشته دیده شده اند. مجموع بازدید‌های این سریال به بیش از ۱۰۰ میلیون رسیده است. پیش از این هم اعلام شده بود که ۶۲ میلیون مشترک خانگی سریال «گامبی وزیر» را تنها طی ۴ هفته تماشا کرده اند که آن را به پربیننده‌ترین سریال کوتاه این شرکت تبدیل کرد.

نتفلیکس امیدوار است در سه ماه نخست سال ۲۰۲۱ همچنان تاخت و تاز داشته باشد و ۶ میلیون مشترک جدید را جذب کند. سال گذشته در زمانی مشابه ۱۵ میلیون مشترک جدید به نتفلیکس اضافه شدند که به خاطر تعطیلی سینما بر اثر ویروس کرونا بود.

سرویس نتفلیکس ۱۴ سال پیش فعالیت خود را آغاز کرد و در آن زمان بیش از ۶ میلیون مشترک داشت.

عبور تعداد مشترکان شبکه نتفلیکس

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

اخبار مرتبط:

پخش هفته ای یک فیلم جدید در نتفلیکس

دیوید لینچ سریال «ویستریا» را برای نتفلیکس می‌سازد

«گامبی وزیر» رکورد سریالهای نتفلیکس را شکست

«سرقت پول» صدرنشین جدول پرببیننده ترین سریالهای «نتفلیکس» شد

تهیه کننده چینی نتفلیکس درگذشت / مسمومیت با فنجان چای آلوده

نتفلیکس ساخت فیلم «مرد خاکستری» را به تعویق انداخت

مخالفت نتفلیکس با درخواست وزیر فرهنگ بریتانیا

آیا نتفلیکس میتواند رکورد هشتادوپنج ساله را در اسکار بشکند؟

 

 

مشاهده بیشتر

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا