فیلمبرداری «تمجیزک» پایان یافت

 

به گزارش عصرسینما، فیلمبرداری فیلم کوتاه «تمجیزک» با نگاهی نو به مقوله اعتیاد به پایان رسید.

«تمجیزک» را محمد کدخدازاده به تهیه‌کنندگی علیرضا آغاز ساخته است و تلاش بر آن بوده که در قالب داستانی پرپیچ و خم، عواقب عادت‌های افیونی جدید که طیف مختلفی از جامعه از افراد عادی تا چهره‌های شناخته‌شده را دربرمی‌گیرد واکاوی شود.

محمدرضا شاه‌مردی، بهادر محمدنژاد، رحمان اسلامی، محمدرضا پیغمبری، محمدامین زارعی، گلناز زجاجی، آراد محمدی، متین الیاسی، احمد شریفی‌فرد، پویا لنگری، کیانا کدخدازاده و نرگس یزدی بازیگران فیلم تمجیزک هستند.

این فیلم که از محصولات آغازمدیا است آماده حضور در جشنواره‌های مختلف می‌شود.

علیرضا آغاز تهیه‌کننده فیلم «تمجیزک» از الویت خود مبنی بر حمایت از طرح‌های نو و در عین حال مبتنی بر مختصات پرده عریض سینما گفته و اینکه امیدوار است به این طریق بتواند مسیری ایجاد کند برای ایجاد تنوع در تولیدات سینمایی.

«تمجیزک» از جمله فیلم‌هایی است که بدون هیچگونه موضع‌گیری له یا علیه عادات بشری، به ارائه تحلیل و نوعی روان‌درمانی تصویری درباره این عادات پرداخته است.

اسامی عوامل تولید فیلم کوتاه «تمجیزک»  به شرح زیر است:

تهیه کننده: علیرضا آغاز/نویسنده و کارگردان: محمدکدخدازاده/بازیگران: محمدرضا شاه‌مردی، بهادر محمدنژاد، رحمان اسلامی، محمدرضا پیغمبری، محمدامین زارعی، گلناز زجاجی، آراد محمدی، متین الیاسی، احمد شریفی‌فرد، پویا لنگری، کیانا کدخدازاده و نرگس یزدی/مدیریت تبلیغات و اطلاع‌رسانی: مدیاژورنال/محصول آغازمدیا.

فیلم کوتاه «تمجیزک»

 

 

 

مشاهده بیشتر

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا