فیلم ابرقهرمانی «ونوم ۲» تاریخ رسمی اکرانش را شناخت

تاریخ رسمی اکران فیلم سینمایی «ونوم-بگذارید کارنیج بیاید» مشخص شد، این فیلم اکران بین المللی خود در سینما‌های جهان را از ۲۱ ماه ژوئن سال ۲۰۲۱ میلادی آغاز خواهد کرد.

نخست قرار بود قسمت دوم «ونوم» در اکتبر ۲۰۲۰ به روی پرده برود، اما به علت شیوع ویروس کرونا در جهان و عواقب آن، تاریخ اکران فیلم به ۲۵ ژوئن ۲۰۲۱ تغییر پیدا کرد. زمان دقیق اکران نسخه دوم از فیلم سینمایی «ونوم » به کارگردانی اندی سرکیس اعلام شد، این فیلم ابرقهرمانی بر پایه آثار کمپانی مارول کامیکس به کارگردانی اندی سرکیس و دنباله «ونوم ۱» است.

نسخه دوم فیلم سینمایی «ونوم» در تاریخ ۲۵ ژوئن ۲۰۲۱ مصادف با ۴ تیر ۱۴۰۰ اکران می‌شود. تام هاردی و وودی هرلسون را به عنوان نقش اصلی خود به همراه دارد.

«ونوم ۲» سومین فیلم از دنیای سینمایی سونی پیکچرز است. کار اولیه بر روی «ونوم ۲» در ژانویه ۲۰۱۹ شروع شد و در نهایت فیلمبرداری آن در نوامبر ۲۰۱۹ شروع شد. تام هاردی در اوت ۲۰۱۸ اعلام‌کرد که برای سه‌گانه «ونوم» قرارداد بسته ‌است.

تام هاردی در نقش ادی براک/ونوم، وودی هرلسون در نقش کلیتوس کسدی/کارنیج، میشل ویلیامز در نقش ان ویینگ، رید اسکات در نقش دن لوئیس و نائومی هریس در نقش شیریک در این فیلم سینمایی به ایفای نقش می‌پردازند.

فیلم «ونوم» اولین حضور تام هاردی در نقشی ابرقهرمانی مارول محسوب می‌شود. فیلمی که توانست با توجه سبک متفاوت ساخت خود فروش بسیار مطلوبی را نصیب تهیه کنندگان نماید.

این فیلم با فروشی معادل ۸۸۵ میلیون دلار توانست رتبه ششم پرفروش‌ترین فیلم جهان در سال گذشته را از آن خود نماید.

نسخه نخست فیلم سینمایی «ونوم» آمار فروش فوق العاده ای را از خود به جا گذاشت، هاردی در این فیلم نقشی متفاوت از کارکترهای ابرقهرمانی را ایفا کرده که هرچند منتقدان راضی نکرده اما مخاطبان بسیاری دارد.

فیلم ابرقهرمانی
وودی هارلسون در نمایی از فیلم سینمایی «ونوم: بگذارید کارنیج بیاید»

 

منبع: میزان

اخبار مشابه زیر را نیز میتوانید بخوانید:

با سیزده فیلمی که مخاطبان چشم‌انتظار دیدن‌شان هستند و اکران آنها عقب افتاده آشنا شوید

کرونا اکران فیلم جدید رایان رینولدز را هم به تعویق انداخت

اکران اکران «زنی پشت پنجره» با بازی ایمی آدامز به تعویق افتاد

 

 

 

مشاهده بیشتر

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا