مذاکره یونیوسال پیکچرز با لی ونل برای کارگردانی فیلم «زنبور سبز و کاتو»

 

لی ونل مشغول انجام مذاکراتی با شرکت یونیوسال پیکچرز برای نشستن روی صندلی کارگردانی فیلم «زنبور سبز و کاتو» (The Green Hornet and Kato) است.

رسانه‌ی ددلاین گزارش داد که لی ونل، کارگردان فیلم «مرد نامرئی» در حال مذاکره با شرکت یونیورسال پیکچرز برای کارگردانی فیلم «زنبور سبز و کاتو» است. این کارگردان ۴۵ ساله استرالیایی در سال ۲۰۲۰ فیلم مرد نامرئی را برای شرکت یونیوسال تولید کرد که با تحسین منتقدها مواجه شد. این فیلم ترسناک با نقش‌آفرینی الیزابت ماس توانست با بودجه‌ی ۷ میلیون دلاری به ۱۴۳.۲ میلیون دلار در گیشه دست یابد.

«زنبور سبز» اولین‌بار در یک برنامه‌ی رادیویی در دهه‌ی ۱۹۳۰ پدیدار شد و در سال ۱۹۶۶ برای تولید سریال تلویزیونی مورد اقتباس قرار گرفت که در آن بروس لی نقش کاتو را ایفا می‌کرد. پس از آن‌که در سال ۲۰۱۱ منتقدها فیلم «زنبور سبز» را به باد انتقاد گرفتند، شرکت سونی تصمیم به فروش امتیاز مجموعه گرفت. در ادامه شرکت پارامونت این امتیاز را تصاحب کرد و در سال ۲۰۱۶ کارگردانی فیلم جدیدی از مجموعه را به گاوین اوکانر، کارگردان فیلم «مبارز» پیشنهاد داد. با اینکه در آن زمان اوکانر این فیلم را پروژه‌ای پرشور خطاب کرد، اما اثر مورد بحث هرگز به مرحله‌ی تولید نرسید.

اکنون شرکت آماسیا اینترتینمنت صاحب امتیاز مجموعه‌ی «زنبور سبز» است و می‌خواهد با همکاری یونیورسال فیلم جدیدی از آن را تولید کند که در حد و اندازه‌ی نام مجموعه ظاهر شود. مجموعه‌ی «زنبور سبز» ماجراهای بریت رید، صاحب انتشارات The Daily Sentinel را دنبال می‌کند که شب‌ها لباس مبدل بر تن می‌کند و به‌ عنوان ابرقهرمانی تحت عنوان زنبور سبز به مبارزه با جنایت‌کارها می‌پردازد. این پارتیزانِ تفنگ‌به‌دست، دستیاری رابین-گونه با نام کاتو دارد که کارش را به‌عنوان پیشخدمت آغاز کرد و حالا با هم سوار بر اتومبیلی با نام بلک بیوتی در شهر پرسه می‌نند.

شرکت یونیورسال در بهار سال ۲۰۲۰ امتیاز تولید فیلم جدیدی از کاراکتر زنبور سبز را به‌دست آورد و از همان زمان توسعه‌ی فیلم «زنبور سبز و کاتو» کلید خورد. جزئیات زیادی از این فیلم در اختیار طرفدارها قرار نگرفته است، اما ظاهرا دیوید کوپ، نویسنده‌ی فیلم‌های «مرد عنکبوتی» و «مأموریت غیرممکن» فیلم‌نامه‌ای را برای آن تحویل داد که با استقبال شرکت یونیورسال مواجه شده است. شرکت یونیوسال امیدوار است تا هرچه سریع‌تر با یک کارگردان به توافق برسد و مرحله‌ی پیش تولید فیلم را آغاز کند.

لی ونل

خبر زیر را نیز میتوانید بخوانید:

مارول کارگردان «تاندربولتز» را انتخاب کرد

منبع: زومجی

 

 

مشاهده بیشتر

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا