مرگ سه هنرپیشه آسیای شرقی در سه روز پیاپی؛ آنهم در ۳۶ سالگی هر سه نفر!

 

امروز جسد “آلیِن هوآنگ” هنرپیشه معروف تایوانی در منزلش پیدا شد.

به گزارش ورایتی، هوانگ سومین سلبریتی آسیایی است که در سه روز متوالی در سن ۳۶ سالگی درگذشت. دیروز “اوه این هایه” هنرپیشه کره ای بر اثر خودکشی درگذشت و “آشینا سِئی” هنرپیشه زن ژاپنی نیز در ۱۴ سپتامبر با خودکشی درگذشت.

حالا امروز خواننده، هنرپیشه و کارآفرین تایوانی ‘آلیِن هوآنگ” معروف به هوانگ هنگ شنگ در ۳۶ سالگی درگذشت. البته علت مرگ او هنوز مشخص نشده است.

پلیس محلی تأیید کرد که جسد هوانگ صبح چهارشنبه (به وقت محلی) در خانه اش در منطقه “بیتو” تایپه پیدا شد اما علت مرگ هنوز مشخص نیست.

رسانه های محلی جزئیات متعددی را منتشر کرده اند که هنوز تأیید نشده اند. به گزارش اپل دیلی تایوان، هوانگ در هنگام مرگ یک تی شرت بدون زیر پوش بر تن داشت و لکه های خون روی زمین پیدا شد.

یونایتد دیلی نیوز گزارش داد که جسد هوانگ در راهرو بیرون از حمام دراز کشیده روی زمین پیدا شد. در این گزارش آمده است که وان پر از آب شده و تهویه هوا روشن است. هیچ مواد مخدر، الکل یا علائم ورود اجباری یافت نشد.

تصاویر دوربین های امنیتی نشان می داد که هوانگ ساعت ۷.۱۵ بعد از ظهر به خانه بازگشته بود. رسانه های محلی گفتند که او روز سه شنبه دیگر خانه را ترک نکرد.

پدر هوانگ حدود ساعت ۱۱ صبح به منزل می رسد و پسرش را که بی حرکت روی زمین افتاده می بیند و سپس با پلیس تماس می گیرد. آخرین حضور هوانگ در شبکه های اجتماعی مربوط به ارسال مطلبی در اینستاگرام در ۱۵ سپتامبر یعنی یک روز پیش از مرگش بوده است.

 

منبع: فارس

 

 

مشاهده بیشتر

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا