ناگفته‌های خانواده شان کانری پس از مرگ او / به زوال عقل و حافظه دچار شده بود

 

همچنان که ادای احترام به شان کانری در پی انتشار خبر درگذشتش در ۹۰ سالگی ادامه دارد، همسر وی از مشکل سلامت مغزی وی در ماه‌های آخر زندگی پرده برداشت.

به گزارش دیلی میل، میشلین روکبرون بیوه شان کانری گفت این ستاره اسکاتلندی که به عنوان نخستین جیمز باند شناخته می‌شود در ماه‌های نهایی زندگی‌اش از زوال حافظه رنج می‌برد.

روکبرون نقاش فرانسوی-مراکشی که با کانری در سال ۱۹۷۵ ازدواج کرد گفت با توجه به این بیماری شرایطی در کارکرد مغز وی ایجاد شده بود که عملکرد شناختی را مختل می‌کرد و این ضایعه‌ای برای کانری بود.

وی افزود: این زندگی نبود. او دیگر قادر به ابراز وجود نبود.

همسر این بازیگر گفت: حداقل او در خواب و در آرامش از دنیا رفت. من در همه این ایام با او بودم و او داشت از همه دور می‌شد. این رفتن همان چیزی بود که خود او می‌خواست.

وی افزود: او از دمنتیا رنج می‌برد و آرزوی نهایی او این بود که بدون لغزشی از دنیا برود.

روکبرون که ۹۱ ساله است تصویر از خودش و کانری را که در ماه می امسال در سالگرد ۴۵ سالگی ازدواجشان گرفته شده بود منتشر کرد. این عکس در خانه‌شان در باهاما و در جایی که بازیگر برنده اسکار درگذشت گرفته شده است.

میشلین روکبرون که دومین همسر کانری بود و بازیگر سرشناس پس از جدایی از دایان سیلنتو بازیگر استرالیایی با وی ازدواج کرده بود، با ابراز رضایت از زندگی مشترکشان گفت: او الگوی یک مرد کامل بود.

در همین حال پسر کانری از ازدواج اولش هم در مصاحبه‌ای با بی‌بی‌سی تایید کرد که پدرش این اواخر حال خوشایندی نداشت.

وی که بازیگری بریتانیایی است افزود: همه ما سعی داریم این رویداد عظیم را درک کنیم با وجود اینکه پدرم مدتی بود حال خوشی نداشت.

 

منبع: مهر

 

مشاهده بیشتر

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا