نیکول کیدمن خبر داد: فصل سوم سریال «دروغ‌های کوچک بزرگ» ساخته میشود

 

نیکول کیدمن درباره دو سریال جدیدش توضیحاتی را ارایٔه کرد و ساخته شدن فصل سوم سریال «دروغ‌های کوچک بزرگ» (Big little lies) را تایید کرد.

فصل سوم سریال «دروغ‌های کوچک بزرگ» بنابر ادعای نیکول کیدمن توسط لیان موریاتی در حال توسعه است. کیدمن که برای معرفی سریال «Undoing» شبکه‌ی HBO در پادکست جم‌ نیشن حاضر شده، می‌گوید موریاتی در حال کار بر روی یک تاب است تا منبع الهام فصل سوم سریال «دروغ‌های کوچک بزرگ» باشد. نویسنده برای فصل دوم نیز اقدام مشابهی صورت داده بود چرا که اپیزودهای فصل او داستان کتابی به همین را پوشش دادند.

کیدمن اضافه می‌کند: “داستانی در حال تدارک دیده شدن است. گروه زنانه‌ی ما همگی برای ساختنش تمایل داشتند. اما هسته‌ی ایده‌ها باید قوام پیدا کنند”.

کیدمن اوایل اکتبر در مصاحبه با ماری‌کلر فاش کرده بود که عوامل و بازیگران سریال برای بازگشت به فصل سوم تمایل نشان داده‌اند. او گفته بود: “من و ریز ویترسپون هفته‌ای یکبار با هم حرف می‌زنیم یا پیام‌هایی رد و بدل می‌کنیم. او به تازگی به نشویل بازگشته و فاصله‌ی ما نزدیک شده. همه‌ی ما تمایل داریم دوباره با هم کار کنیم. زویی کراویتس و لورا درن موافقت کرده‌اند. دیوید ای. کلی و لیان ایده‌ی بسیار خوبی برای ادامه دارند”.

کیدمن پس از پایان فصل دوم «دروغ‌های کوچک بزرگ» همکاری خود با نویسندگان سریال را ادامه داد. فصل اول «دروغ‌های کوچک بزرگ» ستایش منتقدین را برانگیخت و برنده‌ی چندین جایزه‌ی امی شد، اما فصل دوم واکنش‌های متفاوتی در پی داشت.

همچنین پخش سریال «undoing» کلی و کیدمن از ۲۵ اکتبر آغاز شده است و به صورت هفتگی روی ایر می‌رود.

 

منبع: برنا

 

مشاهده بیشتر

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا