وعده مدس میکلسن برای ساخت ادامه سریال «هانیبال» در شبکه نتفلیکس

 

مدس میکلسن بازیگر اصلی مجموعه «هانیبال» که نقش هانیبال لکتر را در این مجموعه ایفا کرده، در مصاحبه‎ای اعلام کرد که با افزایش طرفداران و پایگاه های علاقمندان این مجموعه احتمال ساخت فصل چهارم «هانیبال» وجود دارد.

به گزارش تی‌وی وب، حدود شش سال از تولید سریال «هانیبال» در شبکه ان بی سی می‌گذرد. این مجموعه به شبکه نتفلیکس واگذار شده است.

مدس میکلسن علت دیگر احیای این مجموعه را شبکه نتفلیکس می‌داند. او این سرویس پخش را “خانه جدید” «هانیبال» برمی شمرد که منجر به ایجاد پایگاه طرفداران جدیدی شده است.

واضح است که میکلسن فرصت دوباره ایفای نقش هانیبال لکتر را دوست بدارد. او با اطمینان اظهار داشته که بقیه بازیگران نیز احساسی همانند او را دارند.

اما تمایل هواداران و عوامل سریال دلایل کافی برای تولید فصل جدید نیست و حتما باید شبکه‌های ان بی سی و نت‌فلیکس موافقت خود را اعلام کنند.

عده‌ای اعتقاد دارند که این سریال ناتمام مانده است. اما مدس میکلسن عقیده دیگری دارد. او می گوید: “ناتمام است؟ خیر. نویسندگان همیشه راهی برای به پایان بردن فصل های سریال پیدا می کنند چراکه هیچ‌کس نمی‌داند آیا فصل بعدی در کار خواهد بود یا نه. بنابراین همیشه این احساس وجود داشت که بسیار خوب، تمام شد”.

سریال هانیبال
مدس میکلسن در نمایی از سریال «هانیبال»

منبع: دنیای تصویر

اخبار مشابه زیر را نیز میتوانید بخوانید:

مدس میکلسن رسما جایگزین جانی دپ در «جانوران شگفت‌انگیز ۳» شد

انتخاب «سواران عدالت» با بازی مدس میکلسن به عنوان فیلم افتتاحیه جشنواره فیلم روتردام

بازیگر «هانیبال» جایگزین احتمالی جانی دپ در فیلم «جانوران شگفت‌انگیز»

 

 

 

مشاهده بیشتر

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا