پخش سریال قورباغه با دستور قضایی متوقف شد

سریال «قورباغه» به کارگردانی هومن سیدی، تهیه‌کنندگی علی اسد‌زاده و سرمایه‌گذاری نماوا تولید شده است.

به گزارش عصرسینما پخش سریال «قورباغه» به کارگردانی هومن سیدی که تعدادی زیادی از بازیگران در آن حضور دارند، طبق اعلام پلتفرم نماوا قرار بود از ۲۴ آذرماه در پلتفرم نماوا آغاز شود، به دستو مقامات قضایی به منظور پایش و نظارت دقیق تر متوقف شد.

نماوا با صدور اطلاعیه ای در اینباره اعلام کرد: با وجود اینکه ۲۴ آذر از سمت سازمان سینمایی به عنوان روز انتشار اولین قسمت سریال «قورباغه» به بینندگان وعده داده شده بود، پخش این سریال پربازیگر که در ژانر اکشن جنایی می باشد؛ علی‌رغم صدور پروانه نمایش از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اخذ مجوز از سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر (ساترا) و همچنین دریافت تایید از موسسه ناجی هنر، فعلا به دستور قضایی (به منظور پایش و نظارت ) متوقف شده است.

سریال «قورباغه» به کارگردانی هومن سیدی و تهیه‌کنندگی علی اسد‌زاده و سرمایه‌گذاری نماوا تولید شده است. که این روزهای به یکی از خبرساز ترین سریال های تولیدی تبدیل شده است که دریافت دستمزد خارج از عرف بازیگران این سریال با انتقادات گسترده اهالی سینما و مردم مواجهه شده است

در همین راستا نماوا اعلام کرده است که : به منظور تامین نظرات مراجع قانونی کشور تاکنون تمام تلاش خود را به کار گرفته و مصرانه به دنبال تعیین وضعیت پخش سریال «قورباغه» است و زمان دقیق پخش سریال اعلام خواهد شد.

این در حالی است که  در طی ماه های گذشته تعدادی از نمایندگان مجلس در پی آن بودند که مدیریت شبکه نمایش خانگی و صدور مجوز برای ساخت و عرضه سریالها در این حوزه، تحت اختیار صداوسیما قرار گیرد.

در خلاصه داستان سریال قورباغه آمده ‌است:

«من همیشه یه صندلی واسم کم بوده، کتم واسم تنگ بوده، کفشام برام کوچیک بوده، ساعتم خواب می‌مونده و من ازش جلوتر حرکت می‌کردم، دنیا برای من جای کوچیکیه، احساس می‌کنم همه جا بستس و نمی‌تونم نفش بکشم، انگار همهٔ این لحظه‌ها رو قبلاً دیدم، درختا، صدای آبشار، قورباغه‌ها، اونا رو زمانی می‌بینم که در حال مردنم.»

نویدمحمدزاده، صابر ابر، سحردولت شاهی، آناهیتا افشار، مهران غفوریان هومن سیدی بازیگران این سریال هستند.

 

سریال قورباغه متوقف شد

 

 

 

مشاهده بیشتر

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا