پیروزی جانی دپ در دادگاه و نزدیک شدن به اثبات دروغگویی امبر هرد

 

جانی دپ بازیگر و تهیه‌کننده آمریکایی دادگاه اخیرش را برد تا یک قدم دیگر به اثبات دروغگویی امبر هرد و دور زدن قانون توسط او نزدیک شده باشد.

جانی دپ و امبر هرد حین فیلمبرداری «خاطرات عجیب و غریب» به یکدیگر علاقه‌مند شده و رابطه عاشقانه‌ای را آغاز کردند. آن‌ها چهار سال بعد و در یک مراسم نه چندان شلوغ ازدواج و زندگی زناشویی خود را قانونا آغاز کردند. رابطه آن‌ها دوام چندانی نداشت؛ زیرا امبر هرد با گذشت یک سال نه تنها شوهر خود را به آزار و اذیت جسمی متهم کرد، بلکه خواستار طلاق شد. جانی دپ ساکت ننشست و هر گونه خشونت خانگی را رد کرد. او همچنین تاکید داشت بازیگر فیلم «دختر دانمارکی» به منظور دریافت غرامت مالی تمام این کارها را انجام می‌دهد.

امبر هرد و جانی دپ در آگوست سال ۲۰۱۶ به توافق رسیدند تا به صورت رسمی از یکدیگر جدا شوند. البته ماجرا به همین جا ختم نمی‌شود. بازیگر مجموعه فیلم‌های «دزدان دریایی کارائیب» یک شکایت علیه روزنامه انگلیسی سان تنظیم و برای دادگاه ارسال کرد. سان در یکی از مطالب خود که سال ۲۰۱۸ میلادی منتشر شده بود، جانی دپ را به خشونت فیزیکی علیه همسر سابقش متهم کرده بود. این دادگاه با شکست جانی دپ به انتها رسید؛ شکستی که طبعات فراوانی برایش به همراه داشت. کمپانی وارنر در پی محکومیت جانی دپ ترجیح داد به همکاری خود با او خاتمه دهد. بدین ترتیب، خبری از نقش‌آفرینی جانی دپ در قسمت سوم «جانوران شگفت‌انگیز» نخواهد بود.

طبق جدیدترین گزارش اختصاصی Comic Book Resources، جانی دپ و وکلایش یک قدم دیگر به اثبات دروغگویی امبر هرد در دادگاه نزدیک شده‌اند. طبق توضیحاتی که ارائه شده، دادگاه حکمی را صادر کرد که با توجه به آن، بیمارستان کودکان لس آنجلس باید فاش کند چه مقدار از سوی امبر هرد دریافت کرده است. بازیگر «آکوامن» قرار بود تمام مبلغی که به واسطه طلاق توافقی دریافت کرده بود را به بیمارستان کودکان لس آنجلس و اتحادیه آزادی‌های مدنی آمریکا اهدا کند. جانی دپ و وکلایش مدعی هستند چنین پرداختی هرگز صورت نگرفته است.

با خواندن پاراگراف بالا احتمالا یک سوال مهم در ذهنتان شکل گرفته است: اثبات دروغگویی امبر هرد در دادگاه چه تبعاتی خواهد داشت؟. در پاسخ باید بگوییم جانی دپ در سال ۲۰۱۹ میلادی یک شکایت علیه امبر هرد تنظیم کرد و در آن مدعی شد بازیگر دنیای سینمایی دی‌سی قصد داشته با وارد کردن اتهامات نه تنها مبلغ قابل‌توجهی را به جیب بزند، بلکه خودش را در مرکز توجه‌ها قرار داده و بدین ترتیب در شغلش پیشرفت کند. قاضی دادگاه حکم را علیه جانی دپ صادر کرد؛ زیرا معتقد بود اگر امبر هرد به دنبال پول بوده هرگز مبلغ حاصل از طلاق توافقی را اهدا نمی‌کرد. حالا اگر ادعای جانی دپ و وکلایش اثبات شود، احتمال تغییر در رای دادگاه به وجود می‌آید.

بد نیست بدانید طرفداران جانی دپ تلاش کردند تا وارنر را به اخراج امبر هرد از دنیای سینمایی دی‌سی مجبور کنند اما تهیه‌کنندگان ترجیح دادند اتفاقی برای همکاری‌شان رخ ندهد.

جانی دپ و امبر هرد

منبع: sargarme

اخبار مرتبط دیگری درباره جانی دپ را نیز در ادامه میتوانید بخوانید:

سرنوشت مبهم برای فیلمی که جانی دپ در آن بازی کرده / عاقبت «میناماتا» چه خواهد شد؟

حضور جانی دپ در تبلیغ عطر کمپانی دیور پس از حاشیه نشینی در سینما

موفقیت مالی فیلم «شهر دروغ‌ها» با بازی جانی دپ در شبکه های آنلاین

درخواست 500 هزار نفر برای برگرداندن جانی دپ به فیلمهای «دزدان دریایی کارایئب»

جانی دپ ایلان ماسک را به دادگاه می‌کشاند

شکست جانی دپ در پرونده همسر آزاری در دادگاه بریتانیا

مدس میکلسن رسما جایگزین جانی دپ در «جانوران شگفت‌انگیز ۳» شد

درخواست طرفداران جانی دپ برای حذف امبر هرد از «آکوامن ۲»

حاشیه های جدال با امبر هرد دست از سر ستاره محبوب برنمی‌دارد / کمپانی دیزنی حضور جانی دپ در «دزدان دریایی کارائیب» را ممنوع کرد

چالش حذف جانی دپ از مجموعه فیلمهای «دزدان دریایی کارائیب»

روزگار بد جانی دپ با سرقت از خانه اش تکمیل شد!

 

مشاهده بیشتر

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا