کریس همسورث در قسمت جدید «مد مکس» در نقش منفی ظاهر می‌شود

 

دستیار کارگردان فیلم «مد مکس: جاده خشم» تایید کرد که کریس همسورث نقش آنتاگونیست اصلی فیلم «فیوریوسا» را بر عهده دارد.

در تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، اطلاعات جدیدی از فیلم «فیوریوسا» (Furiosa) منتشر شده است. هفته گذشته نیویورک تایمز کتاب Blood, Sweat & Chrome: The Wild and True Story of Mad Max: Fury Road را منتشر کرد که در آن به پشت صحنه ساخت فیلم «مد مکس: جاده خشم» و به تاریخچه ساخت این فیلم که جرج میلر حدود دو دهه برای ساخت آن تلاش کرد و بالاخره در سال ۲۰۱۵ روی پرده رفت، می‌پردازد. این کتاب شامل ۱۳۰ مصاحبه جدید با عوامل کلیدی ساخت فیلم و بازیگران است.

پی جی ووتن، دستیار کارگردان فیلم «مد مکس: جاده خشم» او تایید کرد که کریس همسورث قرار است نقش آنتاگونیست اصلی فیلم «فیوریوسا» را بازی کند. ووتن در این مصاحبه گفت که جرج میلر در ابتدا از روی ادب با کریس همسورث ملاقات کرد و در ابتدا او بخشی از برنامه‌های میلر نبوده است. در هر حال میلر پس از آن عاشق ایده استفاده از همسورث در نقش منفی اصلی فیلم «فیوریوسا» شده است. او می‌گوید که این نقش کاملا خلاف بیشتر نقش‌هایی است که این بازیگر استرالیایی بازی می‌کند، اما از دادن اطلاعات بیشتر خودداری کرد.

نقش‌آفرینی همسورث در نقش منفی اصلی فیلم جدید «مد مکس» می‌تواند چالش جالب و متفاوتی برای این بازیگر باشد، اما در شبکه‌های اجتماعی واکنش‌های متفاوتی در این رابطه منتشر شده است و برخی خیلی موافق این ایده نیستند و برخی از این موضوع هیجان‌زده هستند. البته همسورث با اینکه بیشتر نقش‌های مثبت و قهرمان اصلی فیلم‌ها را بر عهده دارد، سابقه بازی در نقش منفی را در فیلم «اوقات بد در ال‌رویال» نیز داشته است.

آنیا تیلور جوی نقش نسخه جوانی ایمپریتر فیوروسا را در فیلم «فیوریوسا» بر عهده دارد و در این فیلم قرار نیست شاهد بازگشت شارلیز ترون باشیم. همچنین تام برک دیگر بازیگر فیلم جدید «مد مکس» است که او درواقع جایگزین یحیی عبدالمتین دوم در فیلم «فیوریوسا» شده است. جرج میلر وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه قسمت جدید فیلم «مد مکس» را بر عهده دارد که نیکو لاتوریس در نوشتن فیلمنامه آن به میلر کمک خواهد کرد.

فیلم «فیوریوسا» برای اکران در تاریخ ۲۴ می ۲۰۲۴ (۴ خرداد ۱۴۰۳) برنامه‌ریزی شده است. فیلم «ثور: عشق و تندر»، فیلم بعدی کریس همسورث خواهد بود که فیلم «ثور 4» قرار است در تاریخ ۸ ژوئیه ۲۰۲۲ (۱۷ تیر ۱۴۰۱) اکران شود.

اخبار مرتبط:

اکران پیش در آمد «مکس دیوانه» یک سال به تعویق افتاد

حمایت مالی دولت استرالیا در ساخت قسمت جدید «مکس دیوانه»

انتشار لیست فیلمهایی که بیش از همه ضربان قلب بینندگان را افزایش می‌دهند / «مد مکس» در صدر جدول است

فیلم سینمایی «مکس دیوانه: جاده خشم»
نمایی از فیلم سینمایی «مکس دیوانه: جاده خشم»

منبع: زومجی

 

 

مشاهده بیشتر

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا