کمپانی برادران وارنر زمان اکران «تام و جری» و دو فیلم دیگر را تغییر داد

کمپانی برادران وارنر تاریخ اکران چند مورد از آثار خود از جمله «تام و جری» و «نبرد مرگبار» را تغییر داد.

به گزارش عصرسینما و به نقل از واریتی – کمپانی برادران وارنر تاریخ اکران سه فیلم سینمایی مورد انتظار خود را تغییر داد؛ این سه فیلم «نبرد مرگبار»، «تام و جری» و فیلم درام و علمی – تخیلی «خاطره پردازی» با بازی هیو جکمن هستند.

«نبرد مرگبار» یا مورتال کمبت، یک فیلم لایو اکشن است که از مجموعه بازی‌های ویدئویی به همین نام اقتباس شده است. این فیلم قرار بود در تاریخ ۱۵ ژانویه ۲۰۲۱ اکران شود، اما اکنون به تاریخ ۱۶ آوریل ۲۰۲۱ منتقل شده است. «خاطره پردازی» هم که برای اکران در میانه ماه آوریل تنظیم شده، از تقویم اکران این استودیو خارج شد. نمایش فیلم انیمیشنی «تام و جری» هم یک هفته جلو افتاد و اکنون به جای ۵ مارس، در تاریخ ۲۶ فوریه اکران می شود.

هر سه فیلم‌ به همراه دیگر آثار کمپانی برادران وارنر در سال ۲۰۲۱، در همان روزی که در سینما‌ها اکران می‌شوند، بر روی سرویس نمایش آنلاین HBO Max هم به نمایش گذاشته خواهند شد. در مجموع ۱۸ فیلم این استودیو که شامل «زن شگفت انگیز ۱۹۸۴»، «ماتریکس ۴»، «تل ماسه» و «ارتفاعات» نیز می‌شوند، در طول ۱۲ ماه آینده از این برنامه پیروی خواهند کرد. فیلم‌هایی که روی سرویس نمایش آنلاین HBO Max گذاشته می‌شوند، به مدت ۳۱ روز در دسترس کاربران قرار می‌گیرند. پس از ۳۱ روز، این عنوان‌ها فقط در سینما‌ها نمایش داده می‌شوند.

تام و جری در دنیای واقعی

فیلم سینمایی «نبرد مرگبار» توسط سایمون مک کوئید، کارگردانی شده و نویسنده آن نیر گرگ روسو و دیو کالهام هستند. این فیلم داستان بزرگترین قهرمان‌های خیالی روی زمین را روایت می‌کند که احضار می‌شوند تا با دشمنان دنیای بیرونی مبارزه کنند و سیاره را از نابودی کامل نجات دهند. جیمز وان، کارگردان فیلم‌های «آکوامن» و «سریع ۷» تهیه کننده این اثر است.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

 

 

 

مشاهده بیشتر

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا