گفتگوی ویدیویی با میترا حجار : نبود هیأت انتخاب در جشنواره امسال فوق‌العاده است!

به گزارش عصرسینما، میترا حجار که امسال با فیلمهای سینمایی «غیبت موجه» و «نیلگون» در سی و نهمین دوره جشنواره فیلم فجر حضور دارد، از همکاری با این پروژه های سینمایی و حضور در جشنواره فیلم فجر گفت.

میترا حجار در گفتگویی ویدیویی با روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، از همکاری مجدد با ابوالفضل پورعرب پس از ۲۳ سال در فیلم «غیبت موجه» و شرایط ویژه برگزاری جشنواره فیلم فجر امسال سخن گفته است.

در ادامه میتوانید گفتگوی میترا حجار را مشاهده نمایید:

 

 

 

به گزارش عصرسینما، سی و نهمین جشنواره فیلم فجر بهمن ماه 99 به دبیری سیدمحمدمهدی طباطبایی‌نژاد برگزار خواهد شد.

فیلم سینمایی «غیبت موجه» به کارگردانی عباس رافعی برای حضور در جشنواره فیلم فجر، همزمان در مرحله صداگذاری و ساخت موسیقی قرار دارد.

حسین ابوالصدق هم اکنون مشغول صداگذاری «غیبت موجه» به کارگردانی عباس رافعی است‌ و سیاوش امامی، ساخت موسیقی فیلم برای حضور در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر را برعهده دارد.

داستان «غیبت موجه» در دوران کرونا اتفاق می افتد و همچون آثار قبلی رافعی از جمله «فصل فراموشی فریبا»، «بهت» و «آزادراه» یک فیلم اجتماعی است که یک زن راوی داستان آن است.

نام «غیبت موجه» کنایه ای است به عزیزانی که با سهل انگاری از دست داده ایم و در واقع غیبت و مرگشان ناموجه بوده و مثل همیشه همه دست به دست هم داده اند که این مرگ را موجه قلمداد کنند.

ابوالفضل پورعرب، میترا حجار، علی اوجی، امیررضا دلاوری، حسن زارعی، سام نوری، زهرا میرزایی، آیسان کرمی، احمدرضا اسعدی، مهری آل آقا، احمد پورخوش، امیر شریعت، حسام شریفی، سعید درآینده، مهدیه گلستانی، سعید گمار، یاسین کلاته، اسماء حیدری، سامی سلیمانی، پیمان احمدزاده، فریدون روشنایی، ماه جبین حبیبی، پرستو رفیعی، مرضیه کوهی، پرهام نریمانی، دریا نثرزاده از جمله بازیگران فیلم سینمایی «غیبت موجه» هستند.

اخبار مرتبط:

میترا حجار بازیگر «غیبت موجه» عباس رافعی شد

«غیبت موجه» با بازی ابوالفضل‌پور عرب و میترا حجار به نیمه راه رسید

 

 

 

مشاهده بیشتر

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا