درحاشیه سینما و تلویزیون

خاله رویا و عمو مهربان در کنار کودکان مناطق سیل‌زده خوزستان

ارسال به تلگرام

خاله رؤیا و عمو مهربان اگر یارای رفتن داشتند و دارند، به لطف خنده بچه‌هایی است که هنوز هم به رویش جوانه زندگی ایمان دارند.

عصر سینما – خاله رویا و عمو مهربان که برنامه «با ما بیا» را هفته گذشته در آق‌قلا گلستان روی آنتن برده بودند این هفته به کنار کودکان در مناطق سیل‌زده خوزستان می‌روند؛آزیتا رضایی، برنامه‌ساز کودک درباره تولید «با ما بیا» در استان‌های سیل‌زده توضیح داد: قصه سفر ما ساده بود و هست، درست به سادگی بچه‌هایی که پای تلویزیون می‌نشینند و گل‌های خنده ما را می‌چینند. ما هم سرازیر شدیم، مثل سیل، با این تفاوت که کوله‌بار ما خنده است و شادمانی، همان کالای کمیابی که این روزها سخت به دست می‌آید، مخصوصاً در مناطقی که دست غارتگر سیل، نفس زندگی بسیاری از هموطنان جان ما را به شماره انداخته است.

وی تاکید کرد: خاله رؤیا و عمو مهربان اگر یارای رفتن داشتند و دارند، به لطف خنده بچه‌هایی است که هنوز هم به رویش جوانه زندگی ایمان دارند، از استان گلستان گرفته تا لرستان و خوزستان و دروازه قرآن شیراز. از این رو هفته گذشته در کنار کودکان گلستانی بودیم، این هفته با کودکان خوزستانی همراه خواهیم بود و بنا داریم هفته آینده به بچه‌های لرستانی سر بزنیم.

خاله رؤیا در پایان خطاب به این کودکان گفت: خوشحالیم که در سفرهایمان، میزبان ما هستید و با وجود مشکلات بسیار هنوز می‌خندید.

برنامه «با ما بیا» به تهیه‌کنندگی سید مجتبی ظریفیان (عمو مهربان)، نویسندگی و کارگردانی آزیتا رضایی (خاله رؤیا) و مدیریت تولید علیرضا امینیان پنجشنبه‌ها و جمعه‌ها ساعت ۱۴:۱۵ الی ۱۵:۱۵ از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

برچسب ها
مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن