درخواست مجوز شهاب حسینی برای ساخت یک برنامه اینترنتی

برنامه اینترنتی «هم‌رفیق» به کارگردانی و اجرای شهاب حسینی از ساترا درخواست مجوز کرد که در حال حاضر مراحل اداری را طی می کند.

امیر کرابی مدیر روابط عمومی برنامه اینترنتی «هم‌رفیق» با کارگردانی و اجرای شهاب حسینی، در خصوص وضعیت این برنامه بعد از اظهار نظر یکی از مدیران سازمان سینمایی وزارت ارشاد در خصوص اعطای مجوز به برنامه های اینترنتی گفت: از آنجا که طبق قانون مجوز فعالیت رسانه های صوت و تصویر مثل نماوا، فیلیمو و هر برنامه ای که قرار است از این رسانه ها منتشر شود از ساترا باید اخذ شود از همین رو ما مسیر درخواست مجوز برنامه هم‌رفیق را از ساترا طی کرده و در حال انجام مراحل اداری هستیم.

وی ادامه داد: مسیر اعطای مجوز از ساترا شبیه به همان مسیری بود که در ارشاد طی کردیم و هیچ مورد عجیب یا غیر مترقبه ای برای صدور مجوز نداشتیم و همکاری خوبی از سوی سازمان تنظیم مقررات رسانه های صوت و تصویر فراگیر برای طی فرآیند داشتیم.

امیر کرابی با تاکید بر اینکه حدود دو هفته پیش مجوز برنامه را از ساترا درخواست کردیم، اظهار کرد: موارد مورد نیاز برای دریافت مجوز را ارائه داده ایم و تاکنون خللی در روند صدور مجوز ایجاد نشده است.

به نظر می رسد رجوع تهیه کنندگان برنامه های ترکیبی برای اخذ مجوز از سازمان تنظیم مقررات رسانه های صوت و تصویر فراگیر را می توان به معنای پایان اختلاف ارشاد و ساترا تلقی کرد که به سردرگمی پیش آمده در هفته های اخیر پایان می دهد.

منبع: فارس

 

 

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!
مشاهده بیشتر

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا