حاشیه پررنگ تر از متن در مراسم اسکار / وقتی ویل اسمیت با یک سیلی همه را شوکه کرد + ویدیو

 

به گزارش عصرسینما، به نقل از یورونیوز، مراسم اسکار سال ۲۰۲۲ یکشنبه شب ۲۷ مارس (۷ فروردین) در حالی برندگان خود را شناخت که برخورد فیزیکی ویل اسمیت بازیگر بهترین نقش اول مرد با کریس راک مجری مراسم این رویداد بزرگ هنری را تحت‌الشعاع خود قرار داد.

این حادثه زمانی رخ داد که کریس راک مجری و کمدین آمریکایی سر تراشیده جیدا پینکت، بازیگر و همسر ویل اسمیت را دستمایه شوخی قرار داد. در این صحنه ناگهان ویل اسمیت از جای خود برخاست و با رفتن به سمت سن به گوش کریس راک سیلی زد.

در حالیکه بسیاری از تماشاگران در خانه گیج شده بودند و نمی‌دانستند آیا سیلی زدن هم جزوی از شوخی‌ها و صحنه‌سازی‌های مرسوم مراسم اسکار به شمار می‌رفته یا نه، به نظر می‌رسید که عصبانیت ویل اسمیت واقعی است چرا که علی‌رغم قطع شدن صدای مراسم چهره وی در حال فریاد زدن به هنگام بازگشت به صندلی خود دیده می‌شد.

با انتشار ویدئوی اصلی این صحنه به فاصله چند دقیقه مشخص شد که خانم پینکت از این شوخی ناراحت شده و آقای اسمیت بعد از حمله به مجری با عصبانیت فریاد می‌زند:‌ «اسم همسرم را به زبان کثیف‌ات نیاور».

خانم پینکت سال گذشته به طور علنی اعلام کرده بود که مبتلا به بیماری آلوپسی است؛ یک اختلال خود ایمنی که منجر به ریزش مو می‌شود. مجری مراسم با اشاره به ظاهر او گفته بود «باید منتظر قسمت دوم فیلم ‘جی.آی. جین’ باشیم.» در فیلم مورد اشاره بازیگر نقش اول با موهایی از ته تراشیده ظاهر می‌شود.

ویل اسمیت دقایقی بعد از حمله به کریس راک هنگامی که برای دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد برای فیلم «پادشاه ریچارد» به روی سن آمد، از رفتار خود از آکادمی اسکار و همینطور رقبایش عذرخواهی کرد. آقای اسمیت در حالی که اشک می‌ریخت گفت: «عشق شما را وادار به انجام کارهای دیوانه‌وار می‌کند.»

ویل اسمیت با این حال از مجری مراسم عذرخواهی نکرد و گفت ریچارد ویلیامز، پدر ونوس و سرنا ویلیامز که در فیلم نقش او را بازی کرده بود، «به شدت از خانواده خود محافظت می‌کرد».

پلیس لس‌آنجلس گفته است از حادثه‌ای که طی آن «یک فرد به فرد دیگری سیلی زده» آگاه است، اما فرد قربانی (کریس راک) تصمیم گرفته است که مورد را به پلیس گزارش نکند.

مطلب مرتبط زیر را نیز میتوانید بخوانید:

اسکار 2022 برگزیدگانش را شناخت / از جایزه کارگردانی برای جین کمپیون و اولین اسکار ویل اسمیت تا اهدا مهمترین جایزه به فیلم «کودا»

 

 

مشاهده بیشتر

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا