مینی سریال دژ (cidatel) از 8 اردیبهشت 1402 به نمایش در می آید.

عکسهای سریال منتشر شد

عصر سینما – عکس های مینی سریال “دژ” آخرین سریال تولید شده شبکه آمازون منتشر گردید و زمان نمایش این سریال نیز 28 آوریل 2023 (8 اردیبهشت 1402) با پخش دو قسمت اول اعلام شده است. این سریال که یکی از محصولات پر هزینه آمازون اعلام شده داستانی اکشن و جاسوسی دارد به سبک مجموعه فیلمهای انتقامجویان که البته تعجبی هم ندارد چراکه برادران روسو که عمدتا برای ساخت فیلمهای انتقامجویان :  جنگ بی نهایت و پایان بازی شناخته می شوند تهیه کنندگان این سریال هستند.

تعداد قسمتهای این سریال شش قسمت است و شبکه آمازون تائید کرده علاوه بر سریال اصلی نسخه های ایتالیائی، مکزیکی و هندی آن نیز با داستان، شخصیتها و بازیگرانی جدا ارائه خواهد شد.

در خلاصه این سریال آمده است: آژانس قدرتمند و جهانی جاسوسان سیتادل(دژ) سقوط کرده است و خاطرات مامورانش نیز پاک گردیده، اکنون سندیکای قدرت طلب “مانتی کر” در حال شروع به کار است تا نقشه های خود را اجرائی نماید، آیا ماموران سیتادل قدرت بازیابی خاطرات پاک شده خود را دارند؟ آیا دوباره می توانند به مبارزه برخیزند و قدرت جنگاوری خود را به دست آورند ….

بازیگران:

ریچارد مدن که سابق بر این در سریال بازی تاج و تخت در نقش راب استارک شناخته شده بود و با مینی سریال بادیگارد در سال 2018 خوش درخشیده بود نقش اصلی مرد “میسون کین: را در این سریال ایفا می کند.

 

پریانکا چوپرا نیز در سال 2000 ملکه زیبائی هند شد و پس از آن به بالیوود پیوست او با بازی در فیلمهای اعتراض در سال 2004 و دوستانا و فشن در سال 2008 بالیوود را از آن خود کرد. در هالیوود نیز در فیلمهائی همچون گارد ساحلی، ببر سفید و رستاخیزهای ماتریکس حضور داشته است وی ایفای نقش اصلی زن سریال (نادیا سین) را به عهده دارد.

استنلی توچی، لزلی منویل، اشلی کامینگز و کائولین اسپرینگال از دیگر بازیگران این سریال هستند.

مشاهده بیشتر

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا