جشنواره فیلم کوتاه اوبرهاوزن میزبان « با قید محرمانگی»

عصر سینما- فیلم مستند کوتاه « با قید محرمانگی» به کارگردانی مشترک شروین وحدت و پیام عزیزی به بخش اصلی و بین‌الملل هفتادمین جشنواره فیلم کوتاه اوبرهاوزن آلمان راه یافت. به گزارش سینماخانه و به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، «با قید محرمانگی» درباره زنان یک روستاست که به نهادهای دولتی نامه‌ای محرمانه نوشته‌اند. شروین وحدت و […]

فیلم مستند کوتاه « با قید محرمانگی» به کارگردانی مشترک شروین وحدت و پیام عزیزی به بخش اصلی و بین‌الملل هفتادمین جشنواره فیلم کوتاه اوبرهاوزن آلمان راه یافت.
به گزارش سینماخانه و به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، «با قید محرمانگی» درباره زنان یک روستاست که به نهادهای دولتی نامه‌ای محرمانه نوشته‌اند. شروین وحدت و پیام عزیزی تهیه کنندگی و کارگردانی مشترک این کار را به عهده داشته‌اند.

فستیوال اوبرهاوزن یکی از قدیمی‌ترین و معتبرترین جشنواره‌های فیلم کوتاه در دنیاست که هر سال از یکم تا ششم می ( ۱۲ تا ۱۷ اردیبهشت) برگزار می‌شود. برنده جایزه بزرگ این جشنواره به رقابت‌های آکادمی اسکار معرفی خواهد شد.
پخش بین‌الملل این فیلم بر عهده کمپانی « سینه‌راما» به مدیریت نشاط باقری ‌است.

عوامل « با قید محرمانگی» عبارتند از:

تهیه کننده و کارگردان: شروین وحدت، پیام عزیزی، تدوین: محسن ظهرابی، فیلمبردار: کیوان ایمانی، موسیقی: احسان آنالویی، صداگذار: سامان شهامت و بهزاد مهدی‌زاده، اصلاح رنگ و نور: رضا تیموری، صدابردار: شروین وحدت، مدیر روابط‌عمومی: سعید اسلام‌زاده، طراح پوستر: متین خیبلی، دستیارکارگردان: رضا عزیزی، مدیر تولید: مهرسام حق‌جو، عکاس: کیوان ایمانی

مشاهده بیشتر

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا