آل پاچینو: نسخه اولیه “پدرخوانده” سرگرم‌کننده‌تر از «قسمت دوم» است

عصر سینما –هنرپیشه سرشناس هالیوودی طی مصاحبه ای تلویزیونی بیان داشت: نسخه اولیه پدرخوانده به بهترین حالت داستان خود را روایت می کند و مخاطبان می توانند دقیقا اصل موضوع را متوجه شوند. به همین علت پدرخوانده او که در سال 1974 ساخته شد سرگرم کننده تر از قسمت دوم است. پاچینو اعتقاد دارد، پروژه قدیمی پدرخوانده به هیچ عنوان قابل مقایسه با پروژه جدید یا همان پدرخوانده دو نیست به این دلیل که روایت داستان بخش نخست آنقدر کامل بوده که شاید اصلا نیازی به ساخت بخش دوم نبوده چراکه پدرخوانده اول منحصر به فرد بوده است.

 

آل پاچینو درباره خاطراتش از پروژه پدرخوانده اظهار کرد: وقتی به آن دوره کاری خود که جوان بودم فکر می کنم به این نتیجه می رسم که شاید تا به امروز پروژه ای با این همه انرژی و توانمندی را تجربه نکرده ام، در آن دوره سنی واقعا نمی دانستم چه در پیش دارم و به هیچ عنوان آماده چنین تجربه ای نبودم، همه دیدیم که چطور این فیلم توانست نظرها را به خود جلب کند و در میان منتقدان جایگاه ویژه ای به خود اختصاص دهد.

پاچینو در ادامه گفت : اخیرا دوباره این فیلم را دیدم. واقعا در تمامی لحظات فیلم هرگز داستان را رها نکردم و به عنوان یک مخاطب به دلیل اینکه داستانهای متفاوتی در فیلم مطرح می شد تماشاگر واقعا جذب صحنه ها، داستان و فضای فیلم می شود در حالیکه روایت دو داستان مختلف و به موازات هم در پدرخوانده دو شاید چنان خسته کننده باشد که مخاطب داستان را رها کند.

مشاهده بیشتر

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا