ابتلای محمدرضا گلزار به ویروس کرونا در حین ساخت یک سریال

در حالی که شرایط فراگیری بیماری کووید۱۹ در شهرهای کشورمان، در وضع بسیار نامناسبی قرار دارد، برخی از تهیه‌کنندگان با اعلام اینکه پروتکل‌های بهداشتی را رعایت می‌کنند، پروژه‌های‌شان را جلوی دوربین برده‌اند.

ناکنون خبر ابتلای تعداد زیادی از عوامل تولید به ویروس کرونا، در رسانه‌ها منتشر شده است اما مشخص نیست با وجود این دامنه مخاطره‌آمیز ابتلای برخی از بازیگران و دیگر عوامل تولید، چرا هنوز زنگ خطر برای سازندگان این سریال‌ها و فیلم‌ها به صدا درنیامده است و همچنان از گوشه و کنار خبرهای مربوط به فیلمبرداری این پروژه‌ها شنیده می‌شود.

یکی از پروژه‌های در دست تولید، سریال «گیسو» یا همان عاشقانه ۲ است که خبرهای غیررسمی از ابتلا شدن برخی از بازیگران این سریال از جمله محمدرضا گلزار به ویروس کرونا حکایت دارد.

به گزارش شنیده‌های بانی‌فیلم، سریال «گیسو» که گفته شده فیلمبرداری‌اش به دلیل ابتلای برخی از بازیگران آن به بیماری کووید۱۹ به طور موقت به تعویق افتاده، قرار است پس از بهبودی عوامل جریان تولید دوباره از سر گرفته شود.

هنوز از سوی سازندگان سریال خبر یا توضیخی در باره ابتلای عوامل به کرونا، ارایه نشده است.

مقامات وزارت بهداشتی و کمیته مبارزه با کرونا، در اطلاعیه‌های گوناگون نسبت به گسترش این وبروس خطزناک هشدار داده‌اند.

گفتنی‌ست که سریال شبکه نمایش خانگی «گیسو » به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه‌کنندگی هومن کبیری از مدتی پیش در تهران جلوی دوربین رفته است.

محمدرضا گلزار، ساره بیات، هانیه توسلی، حسین یاری، هومن سیدی، حمیدرضا پگاه، علیرضا زمانی‌نسب و سارا رسول‌زاده بازیگران این سریال ویدیویی هستند.

مشاهده بیشتر

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا