اعلام جزئیات جالبی از سریال «ارباب حلقه‌ها» از زبان بازیگر آن

سریال «ارباب حلقه‌ها» که در حال تولید در شبکه آمازون است مقیاس بزرگی را در صنعت سریال‌‌سازی تجربه می‌کند.

به گزارش ان‌ام‌ای؛ موروید کلارک بازیگر سریال «ارباب حلقه‌ها» در مصاحبه خود با این نشریه درباره جزئیات تازه‌ای از این سریال صحبت کرده است.

او در این گفت‌وگو بیان کرده است: احساس می‌کنم که بازی در «ارباب حلقه‌ها» به‌عنوان یک پروژۀ عظیم کافی باشد. میزان افرادی که روی این سریال کار می‌کنند جنون‌آمیز است. کار یکی از افراد این است که ببیند گرد و غبار چه واکنشی به ردپا و بازدم نشان می‌دهد! این مسئله حتی از ذهن من هم نگذشته بود. به‌جز پروژه‌هایی مثل مارول، فکر نمی‌کنم چیزی عظیم‌تر از این ساخته شود.

سریال «ارباب حلقه‌ها» بعد از آنکه ویروس کرونا شیوع پیدا کرد مدتی تعطیل شد و بعد از آن بار دیگر از سر گرفته شد. در زمان حاضر این سریال با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی تولید می‌شود. بازیگران و عوامل سریال در قرنطینه به‌سر می‌برند و بعد از فیلم‌برداری مجدداً به قرنطینه بازمی‌گردند.

این بازیگر در ادامه بیان می‌کند که از مدت‌ها قبل به مجموعه فیلم‌‌های «ارباب حلقه‌ها» علاقه‌مند بوده است و برای همین از بازی کنار بازیگران قدیمی این فیلم بسیار خوشحال است.

وی در این سریال قرار است نقشی را که کیت بلانشت در فیلم «ارباب حلقه‌ها» بازی کرده بود ایفا کند.

جی.‌ای. بایونا کارگردان «دنیای ژوراسیک: قلمروی سرنگون» کارگردان دو قسمت ابتدایی فصل اول این سریال است. جی.دی. پین و پاتریک مک‌کی»‌مجریان طرح و خالقان اصلی این پروژه‌اند. تاریخ پخش فصل اول «ارباب حلقه‌ها» از آمازون هنوز اعلام نشده است.

 

منبع: تسنیم

 

 

مشاهده بیشتر

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا