اما رابرتس به داکوتا جانسون در فیلم «مادام وب» پیوست

 

اما رابرتس،‌ بازیگر سریال «داستان ترسناک آمریکایی» پس از توافق با سونی پیکچرز به جمع بازیگران فیلم «مادام وب» (Madame Web) از دنیای مرد عنکبوتی اضافه شده است.

سونی پیکچرز در حال ساخت فیلمی براساس شخصیت مادام وب است و حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، بازیگر دیگری به جمع بازیگران این فیلم اضافه شده است. اما رابرتس،‌ بازیگر سریال «داستان ترسناک آمریکایی»، پس از توافق با سونی پیکچرز قرار است در فیلم «مادام وب» از دنیای مرد عنکبوتی این استودیو نقش‌آفرینی کند. اطلاعاتی از نقش رابرتس در این فیلم در دسترس نیست، اما منابع نزدیک می‌گویند که او نقش مرموزی را در فیلم بر عهده دارد.

علاوه‌بر رابرتس، داکوتا جانسون در نقش مادام وب، سیدنی سوئینی، سلست اوکانر، ایزابلا مرسد و طاهر رحیم، دیگر بازیگرانی هستند که تاکنون برای حضور در فیلم «مادام وب» با سونی پیکچرز قرارداد همکاری امضا کرده‌اند. منابع نزدیک به فیلم می‌گویند که به‌دلیل قدرت‌های ذهنی که مادام وب دارد، او قرار است اساسا در نقش نسخه دکتر استرنج دنیای سونی ظاهر شود. فیلم «ونوم: بگذارید کارنیج بیاید» در سال گذشته اکران شد که این فیلم توانسته در گیشه جهانی بیش از ۵۰۰ میلیون دلار فروش کند.

فیلم «موربیوس» جدیدترین فیلم دنیای مرد عنکبوتی سونی است که تنها ۱۶۳/۸ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کرد، اما به‌نظر نمی‌رسد که باعث کند شدن برنامه سونی شود. اس‌جی کلارکسون، کارگردان دو قسمت از سریال «جسیکا جونز» و دو قسمت از سریال «مدافعان» وظیفه کارگردانی فیلم «مادام وب» را بر عهده دارد. وظیفه نوشتن فیلمنامه این فیلم بر عهده مت سازاما و بورک شارپلس، سازندگان سریال «گمشده در فضا» و نویسنده فیلمنامه فیلم «موربیوس»، به‌ همراه کرم سانگا خواهد بود.

علاوه‌ بر سریال «داستان ترسناک آمریکایی»، اما رابرتس سابقه بازی در آثاری چون فیلم «جیغ 4»، فیلم «ما خانواده میلر هستیم»، سریال «ملکه‌های جیغ»، فیلم «شکار»، فیلم «تعطیلات»، فیلم «اعصاب»، فیلم «کودک وحشی»، فیلم «نانسی درو» و فیلم «زمرد کبود» را نیز داشته است. از آثار آینده رابرتس می‌توان به فیلم «شاید انجامش بدم» و فیلم «درباره سرنوشت» اشاره کرد و او همچنین قرار است در فیلم «بازگشت» جلوی دوربین برود.

فیلم «مادام وب» برای اکران در تاریخ ۷ ژوئیه ۲۰۲۳ (۱۶ تیر ۱۴۰۲) برنامه‌ریزی شده است. همچنین فیلم «شکارچی کراون» قرار است در تاریخ ۱۳ ژانویه ۲۰۲۳ (۲۳ دی ۱۴۰۱) اکران شود و فیلم «مردگان» به‌ عنوان اولین فیلم ساخته شده براساس دنیای مارول با محوریت شخصیت لاتین، در تاریخ ۱۲ ژانویه ۲۰۲۴ (۲۲ دی ۱۴۰۲) اکران خواهد شد.

اما رابرتس

خبر مرتبط:

پیوستن یک بازیگر دیگر به فیلم «مادام وب» دنیای مرد عنکبوتی

منبع: زومجی

 

 

مشاهده بیشتر

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا